Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi Ditor

Ujori – Dita do ju dhurojë sot një surprizë që e pritshit prej javësh. Do të jeni në mëdyshje mes po-së dhe jo-së. Kërkoni mendim nga partneri, këshillën e të cilit e vlerësoni shumë. Gjithashtu mund të merrni kohë për t’i vlerësuar përfundimisht gjërat që më pas të zgjidhni pa pasur pendesë.

Sot përshtateni me: