Celebrities
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë Sara Fani, drejtoresha e imazhit…

“Nuk kisha koncertet që kam sot…”/Era Rusi flet për transformimin e muzikës gjatë viteve dhe ndikimin e saj!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ka qenë artistja…

Nga Eurovisioni, koncerti recital dhe deri tek dashuria Era Rusi zbulon gjithçka ekskluzivisht në Top Albania Radio!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ka qenë artistja…

Sapo publikoi këngën e re Era Rusi zbulon në Top Albania Radio edhe projektet e radhës që pritet të vijnë!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ka qenë artistja…

Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për Big Brother VIP!

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ka qenë artistja…

Sa propozime për martesë ka marrë? Krist Aliaj tregon të vërtetën!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Mos vallë në vend të Arbër Hajdarit, opinionist në “BBV3” do të jetë Krist Aliaj?

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Fansat e Beyonce-s vuajnë nga “amnezia” në koncertet e saj, përse po ndodh ky fenomen?!

Të shkoni për të parë Beyoncé duke performuar live duhet të jetë një nga netët…

Majk zbulon dy artistët e njohur me të cilët do të sjellë një bashkëpunim!

Majk padyshim që është një nga reperët më të klikuar dhe sidomos refrenet e tij…

Nuk do ta besoni veprimin më të fundit plot adrenalinë nga Elgit Doda!

Elgit Doda është një nga këngëtarët dhe producentët më të njohur të momentit. Klea Huta…

“Prisja më përmbajtje nga ajo…”, Krist Aliaj flet për raportin me ish të dashurën e tij!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Pikërisht kur nuk e prisnim, 2Ton publikon bashkëpunimin me dy artistë të tjerë!

2Ton ndoshta nuk është ndër reperët më të komentuar, por padyshim në vitet e shumta…

“Puna në progres”, çfarë po përpiqet të na tregojë Zaimina Vasjari?

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të vitit…

Kristina Baki ndan me ndjekësit momentin e ëmbël me të bijën!

Kristina Baki është padyshim një nga modelet më të pëlqyera në vendin tonë dhe së…

Në mesin e gjithë sulmeve që ka bërë në rrjete sociale, Fjolla Morina mbështet këto artiste!

Para pak javësh Fjolla Morina ka ‘tronditur rrjetin’ me anë të një video live në Instagram. Këngëtarja…

Nuk ka rëndësi se ku jeton, Arbenita Ismajli ka një preferencë tipike shqiptare!

Modelja bukuroshe Arbenita Ismajli nuk i është larguar pasionit të saj duke hapur agjencinë e saj…

Rikthimi i fuqishëm i Ryan Gosling, nga maskotë shfaqjesh si protagonist në filmin “Barbie”!

Ryan Gosling pajtohet me atë që ai e quan një stil i dhomës së arratisjes…

Mos ndoshta Dhurata Dora sapo na zbuloi se do të sjellë një tjetër bashkëpunim me Noizy-n?

Dhurata Dora është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun, jo vetëm për…

Rita Ora dhe Taika Waititi për revistën Vogue: “Jeta është e bukur”!

Ditën që Rita Ora dhe Taika Waititi do të xhironin për Vogue Australia, të gjitha…

“Mendoj se ajo më urren”, për kë e ka Rina Balaj?

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë…

Halle Bailey ndan një nga momentet e vështira që ka patur në xhirimet e “The Little Mermaid”!

Këngëtarja dhe aktorja, e cila aktualisht mund të shihet si Ariel në live-action “The Little…

Një këngë me babi Sabianin së shpejti…/Keisi Medini zbulon më shumë detaje në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

A ka më kontakte me Lorenc Hasramën? Keisi Medini zbulon të vërtetën në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

Si qëndron e vërteta e raportit të saj me Noizyn…/Keisi Medini e zbulon ekskluzivisht në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

Kënga e saj e re është dedikim për Kristin?! Për këtë e shumë të tjera Keisi Medini flet ekskluzivisht për TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

Fansat e Taylor Swift pretendojnë se po ndodh një fenomen i çuditshëm në koncertet e saj!

Turneu “Eras” i Taylor Swift duhet të jetë një natë për t’u mbajtur mend, që…

Zbuloni fustanin që DUHET ta keni patjetër këtë verë në gardërobën tuaj!

Ekuivalenti sartorial i një pije të ftohtë në akull në një ditë të ngrohtë, një…

Ajo që po prisnim të gjithë bëhet realitet, Bebe Rexha së shpejti me një këngë shqip!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka përgatitur një këngë në gjuhën shqipe që…

11-vjeçarja reagon ndaj fotove thuajse nudo të Chiara Ferragni-t: “Edhe ne vajzat e vogla duhet të zhvishemi për të rënë në sy?!”

Me siguri të gjithë e njihni dhe të gjithë keni dëgjuar për të pasi ajo…

Kim Kardashian u bën çdo vit të njëjtën dhuratë fëmijëve, ja arsyeja pse!

Edhe pse Kim Kardashian njihet për jetën e saj luksoze dhe karrierën e suksesshme me…

Sia zbulon se vuan nga çrregullime të spektrit të autizmit, 2 vjet pas filmit të saj kontrovers!

Sia ka deklaruar së fundmi se është diagnostikuar me autizëm. Këngëtarja e hitit “Chandelier” tregoi…

Al Pacino së shpejti baba për herë të katërt me të dashurën 53 vite më të re!

Ylli hollivudian Al Pacino, do të bëhet baba për herë të katërt. Sipas burimeve e dashura…

Momente paniku për aktorin Benedict Cumberbatch, sulmohet me thikë nga një i panjohur!

Së fundmi shtëpia e aktorit Benedict Cumberbatch në Londër u sulmua dhe u kërcënua nga…

“Jam në një marrëdhënie me Kristin…”, Dea Mishel bën deklaratën e papritur!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Jori Delli na tregon problemin e jetës së saj, ja cili është!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Titulli i ka habitur të gjithë, Dafina Zeqiri me një bashkëpunim të ri!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e…

“Më intereson…” Ina Kollçaku opinioniste në ‘Big Brother VIP 3’?

Sot në emisionin “Ndryshe” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “Për’Puthen” Ina Kollçaku për…

Rusia ‘bllokon’ Jori Dellin, ja çfarë i ka ndodhur ish-banores së “BBV2”!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Mos ndoshta Yll Limani do të sjellë një bashkëpunim me…

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa…