Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
LAJME
Valer Pinderi: Shqipëria do të ketë Facebook-un e vet personal!
“Lancio” vjen këtë javë nën freskinë e hiteve më të reja!
Premier League, sot Chelsea-Manchester United në Supersport
OK i SHBA-ve për vaksinën anti-COVID të “Johnson&Johnson”
Aktorët që shkëlqejnë ende pavarësisht moshës së tyre!
Gabimet më të shpeshta që bëhen në apartamentet e vogla!
Njihuni me formën më të pazakontë të të kënduarit!
Trendet e reja të make up-it nuk janë gjë tjetër veçse trendet e vjetra të harruara!
“Nuk do ta harroj…” Luiza Gega vjen në TAR me një përgjigje për Klodiana Shalën
Hera e dytë…këngëtarja e famshme ka një lajm të keq për të gjithë fansat e saj!
“Futsal Euro 2022” / Zbardhet lista për dy ndeshjet me Danimarkën!
Pandemia, Italia shpallet sërish “zonë e kuqe”!
Zyrtrari evropian Borrell: “Rusia po shkëputet nga BE”
Sulmi që po trondit botën…rrëmbehen qindra nxënëse në Nigeri!
Pandemia/SHBA miraton ndihmën prej 1.9 trilion dollarësh!
Pas shumë vitesh, këta aktorë do t’i rishohim përsëri bashkë në një projekt të ri…
Njihuni me policin më të vjetër në SHBA!
Sulmi në Kongresin amerikan…zbardhen detajet e reja!
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
Femrat e famshme që kanë guxuar të veshin kostume “mashkulli”!
Pas 1 viti, këto gjëra në shtëpinë tuaj duhen zëvendësuar!
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
Vaksina njëdozëshe anti-COVID e “Johnson & Johnson” merr autorizimin nga FDA-ja
Nga e hëna, në Kakavijë ndryshojnë rregullat e kalimit
Ndarja nga partneri ka dhe të mirat e saj…Këtë jua vërteton Kelly Clarkson!
Puna nga shtrati “frenon” dëshirat seksuale?!
Njihuni me furgonin më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë!
Pas sulmit të bujshëm, qentë e Lady Gaga-s gjenden të sigurt!
“Pasó” zbulon sa paguhen arbitrat shqiptarë!
“Shoku Zylo” nga libër në film! Detajet ekskluzive që zbulon regjisori Fatmir Koçi…