Film & Tv
Sondazhi i TAR/Cili banor do të largohet sonte nga shtëpia e “BBV2”?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Aktorja e njohur zbulon se puthja e Daphne dhe Velma në “Scooby Doo” u pre dhe nuk u shfaq kurrë për një arsye!

Teksa ajo mund të jetë duke e përqendruar energjinë e saj në shfaqjen e re…

“Ke për ta parë tipin tim jashtë”, Luizi dhe Kiara diskutojnë rreth marrëdhënies së tyre!

Momentalisht ai është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët kanë transmetuar shumë emocione…

Nita Latifi thyen rekord botëror në “Big Brother” gjatë sfidës së rezistencës!

Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një…

Të gjithë të mbërthyer pas ekranit, aktori Sylvester Stallone dhe familja e tij vijnë me një reality-show!

Aktori i njohur Sylvester Stallone së fundmi do të vijë me një projekt në ekran…

Bëhuni gati për “Bad Boys 4”, Will Smith dhe Martin Lawrence konfirmojnë vazhdimin e filmit!

Së fundmi aktori i njohur Will Smith ka konfirmuar se një film i katërt në…

Kate Winslet dhe vajza e saj Mia zgjedhin të jenë njësoj jo vetëm në karrierë por edhe në veshje!

Vajza e aktores së njohur Kate Winslet, Mia Threapleton, ka arritur që të rrëmbejë vëmendjen…

U bë fallxhori sebep që aktori Matthew McConaughey të pranonte të luante në komedinë “How to lose a guy in 10 days”!

Vetëm disa ditë para se komedia romantike e vitit 2003 “How to lose a guy…

Pas “dasmës” së shumëpritur, nuk ndalen momentet romantike midis Luiz Ejllit dhe Kiara Titos!

Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht tërësisht kufijve të një shtëpie,…

Ka një arsye mjaft të fortë pse Lisa Marie Presley e urrente aktorin e njohur, Tom Cruise!

Lisa Marie Presley zbuloi disa vite para vdekjes së saj se nuk kishte një marrëdhënie…

Gjithçka që duhet të dini për shfaqjen “Shtëpiakë të dëshpëruar” e zbulon ekskluzivisht për TAR, Gentian Zenelaj!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur, Gentian Zenelaj….

Si po e shikon Gentian Zenelaj lojën e mikut të tij, Amos brenda shtëpisë së “BBV2”?

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktori i njohur, Gentian Zenelaj….

Sondazhi i TAR/Cili nga banorët e shtëpisë së “BBV2” mendoni se do të largohet këtë javë?!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Kush është arsyeja që Luiz Ejlli mendon të largohet nga shtëpia e “BBV”?!

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri momentalisht është Big Brother Albania Vip. Ky show televiziv…

Zbulohet fatlumi që do të luajë rolin e Michael Jackson në filmin e ardhshëm biografik!

Regjisori Antoine Fuqua do të paraqesë jetën e legjendës së muzikës pop Michael Jackson në…

Presim një Keanu Reeves ndryshe në “John Wick: Chapter 4”, aktori vjen me një premtim publik!

“John Wick: Chapter 4” do të jetë një film shumë emocionues për fansat e sagës….

Gjithçka që duhet të dini për karrierën e suksesshme të yllit të njohur, Michael B. Jordan!

Michael B. Jordan është më i njohur për rolet e tij në filmat “Fruitvale Station”,…

Lajmi i keq për fansat e serialit “Bridgerton”, aktorja kryesore e tij nuk do të jetë më pjesë e kastit!

Aktorja e njohur Phoebe Dynevor nuk është pjesë e sezonit të 3-të të serialit “Bridgerton”,…

Jennifer Aniston dhe Julia Roberts do të “ndërrojnë shpirtrat” e tyre në filmin e ri që do të sjellin së bashku!

Komeditë, protagonistët e së cilës ndërrojnë shpirtra dhe futen në trupat e njëri-tjetrit nuk është…

“Big Brother VIP” i rekordeve, gastronomët në Kosovë në gjendje të paguajnë 100 mijë euro për Luizin vetëm të përfundojë spektakli: “Na la pa punë!”

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

“Është e neveritshme”, Efi nuk i kursen ofendimet për Oltën!

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e…

Një miqësi e vërtetë… Ja çfarë i ka kërkuar Luizi produksionit për Efin!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Zënkë e ashpër në “BBV2”! Për çfarë debatuan Amos Muji Zaharia dhe Armaldo Kllogjeri?!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Përse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë që e pret jashtë?! Ja përgjigja epike e Luiz Ejllit!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

“Gabimi më i madh në jetë”, Tea Trifoni shprehet për eksperiencën e saj në Për’puthen!

Fenomeni më i diskutuar momentalisht është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që…

Erdhi përgjigja që të gjithë prisnim, Kiara Tito deklaron më në fund se është në dashuri!

Momentalisht ai është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët kanë transmetuar shumë emocione…

Gjithçka që duhet të dini për karrierën e suksesshme të Maya Rudolph!

Komediania, aktorja dhe këngëtarja amerikane Maya Rudolph fillimisht fitoi popullaritet si anëtare e kastit të…

Tobey Maguire është gati për një tjetër film nga Marvel në rolin e Spider-Man!

Spider-Man-i i parë në Hollywood nga epoka moderne u luajt nga Tobey Maguire në fillim…

A u “manipulua” nga Olta?! Ja në cilin grup brenda shtëpisë deklarohet Efi Dhedhes!

Ai është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët kanë transmetuar shumë emocione të…

Një tjetër dyshe brenda shtëpisë së “BBV” ka keqkuptime midis njëri-tjetrit, shoqëri apo dashuri?!

Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një…

Ja si kanë ndryshuar shifrat e ndjekësve në Instagram të banorëve të “Big Brother VIP” për këtë javë!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana që sjell vëmendjen tek personazhet…

Karakteristikat e njerëzve që adhurojnë të shohin çdo natë filma horror!

Në përgjithësi adhuruesit e filmave horror analizojnë çdo detaj të filmit, janë studentë të shkëlqyer…

Kejvina Kthella thyen heshtjen pas skualifikimit nga “Big Brother VIP”: “Nuk jam penduar…”

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në…

Loja famëkeqe e “Squid Game” bëhet realitet, konkurrentët e keqtrajtuar kërcënojnë Netflix-in!

Netflix mund të përballet me një akuzë pasi dhjetëra garues në një shfaqje të vërtetë…

“Oscars 2023”, gjithçka që duhet të dini!

Nata më e madhe në kalendarin e sezonit të çmimeve, Oscars 2023 do të bashkojë…

Filmat më të mirë ‘indie’ që duhet t’i shihni në 2023!

Ju sugjerojmë filmat më të mirë ‘indie’ që ia vlen t’i shtoni listës suaj që…

Darkë dedikuar dy banoreve, a u sqarua “armiqësia” e krijuar midis Olta Gixharit dhe Efi Dhedhes?!

Momentalisht ai është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët kanë transmetuar shumë emocione…

Gjithçka rreth yllit të Hollywood-it, Shailene Woodley!

Shailene Woodley është një yll i Hollivudit, e cila njihet për rolet e saj kryesore…

Jo vetëm në filmat e Marvel por një hero edhe në jetën reale/E vërteta pas aksidentit të Jeremy Renner!

Në fillim të vitit 2023, Jeremy Renner përjetoi një frikë të madhe, duke pësuar një…