Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi Ditor

Binjaket – Vetëm një shans tjetër. Kjo është ajo që do të kërkoni sot dhe argumentimi juaj do të sjellë konkretizim dhe plotësim të dëshirës. Këtë radhë përpiquni më fortë për të mos zhgënjyer. Aftësitë tuaja janë të hatashme, por penalizoheni nga zemërgjerësia. Mos toleroni kaq shumë.

Sot përshtateni me: