Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Live From Tirana

Live From Tirana
Xhani Shqerra rrëfen detaje rreth punës së tij të re në median italiane
Ketrin Gjocaj tregon përse nuk shfaqet më në ekran, zbulon eksperimentet e RTSH-së
Bledi Strakosha kritikon “Telebingo”-n: “Vajzat rrinë në këmbë tërë kohës si debile”
Si arriti babai të bëjë të njohur vajzën e tij me autizëm në TikTok
Si i perceptojnë shqiptarët gratë dhe vajzat, flet Zhaklin Lekatari
Anduela Llabani zbulon vështirësitë e misionit të një gazetareje në Shqipëri!
Flet konkurrentja 40-vjeçare që u ofendua nga Albi Nako: “Ja arritëm qëllimit bëmë zhurmë mediatike”
Albi Nako zbulon të vërtetën që fshihet pas komenteve diskriminuese kundrejt konkurrentes 40-vjeçare
Ja emrat e vërtetë të VIP-ave shqiptarë!
Cilët personazhe të famshëm kanë rrëmbyer më shumë ndjekës në Instagram?
Mamaja e Ledrit tregon përse nuk e ka takuar ende Poem Blu
Beatrix Ramosaj është duke punuar për projekte të reja muzikore që do të jenë ‘flakë’
Andi Vrapi zbulon arsyen e ndarjes së Era Istrefit nga partneri!
Andi dhe Tea drejt fejesës? Flet për herë të parë konkurrenti
A është ndarë ndonjëherë nëpërmjet telefonit? Flet Graciano Tagani
5 filmat që duhet të shihni patjetër sipas, Amos Muji Zaharia
Beatrix Ramosaj është duke punuar për projekte të reja muzikore që do të jenë ‘flakë’
Edmond Stafa: Ja si bëheshin stërvitjet para viteve ’90
Eni Shehu zbulon si e ka kombinuar pasionin me profesionin…
Klodiana Shala: “Shqiptarët janë pak dembela sa i përket stërvitjes”
Vilma Masha zbulon detaje nga nisja e karrierës së saj
Genti Kame zbulon më shumë detaje rreth jetës në fshat
Ismet Shehu: Njerëzit pëlqejnë më shumë fshatin!
Kush është mbreti i Instagram-it për këtë javë?
Jeri Lala zbulon trashëgiminë e perlave që do t’i lërë vajzës së saj
Sara Gjordeni zbulon veshjen më të kushtueshme në garderobë
Iri Sakaj zbulon artin e saj me rroba të përdorura
Françeska Coniku: Kam blerë gjithmonë rroba ‘second hand’
Anxhelo Koçi zbulon si u vesh me rroba të përdorura në klipin e tij
Irma Libohova: “Veshjet janë një dashuri e madhe, unë humbas nëpër dyqane”
Top Albania Radio