Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Barcaleta e Javës!
Ndryshe • 15:06 05/05/2021
Një qeros gjen belanë në një ballo me maska. Salsano dhe Paloma vijnë me barcaletën e javës. Salsano Rrapi Paloma Dj Vini Ndryshe
Barcaleta e Javës!
Ndryshe 15:06 05/05/2021
Blendi Klosi na bëri të mos ankohemi për çmimet në bregdetin shqiptar
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Eli Fara: “Nuk më pëlqejnë tekstet e këngëve të të rinjve”!
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Kur shoferi i autobuzit bën lëmsh një studio të tërë…
Ndryshe 15:04 05/05/2021
“Basha s’ka garuar kurrë, LSI zgjedhjet e ardhshme do të jetë me zero mandate” sipas Frrok Çupit
Ndryshe 21:25 28/04/2021
“Tequila Quizz” nga Salsano dhe Paloma
Ndryshe 19:38 28/04/2021
‘Kush ka lexuar gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin
Ndryshe 22:56 21/04/2021
Tequila Quizz – Salsano dhe Paloma
Ndryshe 22:53 21/04/2021
“Burri që nuk tradhëton gruan nuk është burrë” Mitro Çela në përballje me astrologen…
Ndryshe 22:51 21/04/2021
Mitro Çela: ‘Grida Duma më josh…’
Ndryshe 22:46 21/04/2021
Quizz! Kush nuk përgjigjet ka dënim një gotë me tekila…
Ndryshe 21:34 15/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 22:22 14/04/2021
“Bëja prova me buzët e…” Anxhela Peristeri zbulon puthjen e parë!
Ndryshe 22:19 14/04/2021
Nuk përmbahet Luljeta e Për’puthen +40! Shpreh hapur dëshirat e saj për marrëdhëniet intime…
Ndryshe 16:32 14/04/2021
‘Tequila Quizz’-i i Palomës
Ndryshe 13:17 08/04/2021
Pyetje pikante për Palomën…
Ndryshe 17:41 07/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 17:27 07/04/2021
Politikanët nën rolin e bandës më të madhe kriminale! Artan Hoxha iu vendos rolet…
Ndryshe 17:15 07/04/2021
Ledio Lako kërkon nuse në radio, hapen audicionet!
Ndryshe 16:57 07/04/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 22:01 31/03/2021
Pse Salsano nuk e ka marrë bashkëshorten e tij në ‘Portokalii’?!
Ndryshe 21:53 31/03/2021
Veliaj e quan “Rimi i Bulqizës”, reagon Përparim Spahiu…
Ndryshe 21:52 31/03/2021
Sinan Hoxha: “Gjatë kësaj kohe kam shpenzuar të gjitha lekët që kisha mbledhur…”
Ndryshe 18:00 31/03/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 18:18 24/03/2021
A do martohej përsëri Robert Berisha?! Befason me përgjigjen…
Ndryshe 17:42 24/03/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 14:35 18/03/2021
Pse nuk u bë deputete?! Arjola Demiri sqaron njëherë e mirë si qëndron e vërteta…
Ndryshe 20:34 17/03/2021
Paloma nuk i ndahet Salsano-s edhe pse me COVID…
Ndryshe 18:27 17/03/2021
Ka të dashur apo jo?! Rosela Gjylbegu më në fund rrëfen statusin e saj…
Ndryshe 16:24 17/03/2021
Flutura Açka i rrëfen të gjitha në Top Albania Radio…
Ndryshe 15:39 17/03/2021
Ermal Fejzullahu: Na kanë paguar me drogë në një koncert!
Ndryshe 22:33 10/03/2021
Seksi në kohë pandemie është shërim sipas doktor Pipero-s!
Ndryshe 18:56 10/03/2021
Parashikimi i zgjedhjeve dhe si janë politikanët në shtrat sipas shenjës së horoskopit…
Ndryshe 15:36 03/03/2021
Luan Zhegu bashkëpunim me Flori Mumajesin?!
Ndryshe 20:43 24/02/2021
Adri Nurellari: 3 vendimet e rëndësishme që e kanë diferencuar Bashën nga çdo lider tjetër…
Ndryshe 19:27 24/02/2021
Rudina Hajdari kandidon në Elbasan, por nuk di si bëhet ballokumja…
Ndryshe 20:47 17/02/2021
Bukra e ‘Portokallisë’ nuk del nga personazhi as në intervistë…
Ndryshe 18:05 17/02/2021
Erdit Asllanaj nga roli si doktor mund ta shohim edhe si profesor…
Ndryshe 22:11 10/02/2021
Blendi Gonxhe: Njohja e patentës shqiptare edhe në Gjermani?!
Ndryshe 22:09 10/02/2021