Celebrities Gossip Showbiz

Askush s’mund të të…”, Jul Deda ka dy fjalë për Hysajn!

Pas “kryqëzimit” që i është bërë një prej futbollistëve të Kombëtares, reagime të shumta kanë ardhur nga personazhe VIP, të cilët kanë dhënë mbështetjen e tyre. Bëhet fjalë për futbollistin Elsaid Hysaj, ku ky i fundit u komentua ashpër nëpër rrjet pasi uli kokën para topit të kundërshtarëve në ndeshjen Shqipëri-Itali, i cili preku rrjetën. Një tjetër reagim ka ardhur dhe nga ish-finalisti i “BBV3”, Julian Deda i cili nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram”-it shkruan:

Ec përpara! Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për Kombëtaren!

Së fundmi Ledjona Xheledinaj ka zbuluar se ka qenë në një club me Julian Dedën. Ish-banorja e “Big Brother VIP3” ka postuar një video ku tregon se teksa të tjerët kërcenin, Julin luante në telefon.