Françeska Rustem ka diçka për t’i thënë Cindy Marinës!
Pardon My French • 20:05 13/06/2024
Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të pacensuruara…Mirë, ndoshta pak të censuruara. “Pardon My French” nga Jonida Alickolli, të cilës këtë sezon të ri i është bashkuar në moderim Arbër Çepani, ku e vetmja gjë që nuk dinë të bëjnë është të flasin frengjisht! Jonida Aliçkolli Arbër Çepani Françeska Rustem Dj Ankloe
Arbër Çepani zbulon gjithçka mbi ribashkimin e përfolur të Ledrit dhe Sarës!
Pardon My French 16:34 29/06/2024
Diona Fona: “Lotët janë zhdukur, jemi gati për verën”!
Pardon My French 16:32 29/06/2024
Menaxheri harron Bardhin, fokusohet tek Luizi!
Pardon My French 16:29 29/06/2024
“S’ka mo lot” dhe bashkëpunimet surprizë për këtë sezon veror/ Diona Fona zbulon projektet për TAR!
Pardon My French 18:59 27/06/2024
“Është e lehtë për ta kritikuar”/ Gazetari Endi Tufa del në mbrojtje të futbollistit Elseid Hysaj!
Pardon My French 18:42 20/06/2024
“Sikur të luante vetë Sylvinho mirë do ishte”, Endi Tufa zbulon “gabimet” e trajnerit!
Pardon My French 18:40 20/06/2024
Parashikimet e pagabueshme të “Simpson”, arsyeja do ju lërë pa fjalë…
Pardon My French 18:38 20/06/2024