Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French • 16:28 06/05/2021
Mendimet "kundra rrymës" diskutohen në këtë episod të "Pardon My French" bashkë me Aulona Mustën. Cilat janë mendimet e saj rreth opinioneve që shumica i përkrah? Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo DJ Wizzii
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French 16:28 06/05/2021
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Pardon My French 16:19 06/05/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 18:00 29/04/2021
“Dua të fle dhe të zgjohem jashtë Shqipërisë”
Pardon My French 17:44 29/04/2021
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Pardon My French 17:25 29/04/2021
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Pardon My French 16:47 22/04/2021
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
Pardon My French 16:33 22/04/2021
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
Pardon My French 16:02 22/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021
Patronazhistët meqë i dinë të gjitha për ne, te vinë te na shohin pak edhe fatin!
Pardon My French 21:36 15/04/2021
Nevina Shtylla surprizon me planin e saj më të ri, jashtë botës së ekranit!
Pardon My French 15:02 15/04/2021
“Ish-konkurrentët e ‘Për’puthen’ po kujtohen që kanë disa gurë në xhepa…”
Pardon My French 17:41 08/04/2021
“Ma shpifin akulloret…”
Pardon My French 16:48 08/04/2021
Ekskluzive/ Çiljeta flet për herë të parë për Sali Berishën dhe se si ja ‘vodhi zemrën’ Lali Eri
Pardon My French 16:31 08/04/2021
Meridian Ramçaj: Më vinë foto dhe fakte të vërteta për personazhet e Për’puthen në Instagram…
Pardon My French 22:11 01/04/2021
Meridian Ramçaj konfirmon lidhjen e Anës me Arsimin!
Pardon My French 20:07 01/04/2021
Ka diçka që po e mërzit Lei Krajën në Tiranë dhe kjo gjë po shtohet çdo ditë…
Pardon My French 20:06 01/04/2021
Arjan Konomi: Konkurrentët mbi 40 -vjeç kanë shkuar me të vërtetë për të gjetur dashurinë, jo si…
Pardon My French 16:28 25/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Si komentohet libri i Bashës në prag të zgjedhjeve?!
Pardon My French 16:26 25/03/2021
Kundër Rrymës: Mësuesit që nuk duan të bëjnë vaksinën…
Pardon My French 21:29 18/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Më në fund e pamë Ilir Metën ndryshe…
Pardon My French 21:23 18/03/2021
Roza Lati së shpejti me projekte të reja, njëri më ndryshe se tjetri…
Pardon My French 18:21 18/03/2021
S’ka më ‘drama’ për Anxhelinën! Së shpejti bashkëpunim me artistë të huaj?!
Pardon My French 21:05 12/03/2021
Ju zbulojmë emrat më të çuditshëm që keni dëgjuar deri më tani…
Pardon My French 17:04 11/03/2021
Po ju çfarë mendimi keni për Për’puthen mbi 40-të?! Jonida dhe Kejvin e dhanë mendimin e tyre…
Pardon My French 17:03 11/03/2021
Kundër Rrymës: Emisionet e humorit vetëm humor që nuk bëjnë!
Pardon My French 17:00 11/03/2021
“Falemnderit Melisa që nxore këngë, gjyshi im i paralizuar u ngrit në këmbë për të fikur TV!”
Pardon My French 21:46 04/03/2021
Kundër Rrymës: Erdhi marsi, muaji i qokave, duhet një rrogë vetëm për dhuratat…
Pardon My French 21:44 04/03/2021
Ana Kauri lë Për’puthen për tu njohur jashtë, ku është llogjika këtu?!
Pardon My French 21:42 04/03/2021
Irkenc Hyka: Getoar Selimi më futi ‘xixat’! Ja për çfarë bëhet fjalë…
Pardon My French 21:41 04/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Lajmet që kanë bërë xhiron e rrjetit…
Pardon My French 21:25 25/02/2021
Mendimi i Klodiana Shalës për komentet që shkojnë ‘Kundër Rrymës’
Pardon My French 21:14 25/02/2021
Klodiana Shala: Luiza Gega është sot aty ku është… falë këmbënguljes sime!
Pardon My French 21:04 25/02/2021
Ja çfarë mendon Olsa Muhameti për komentet që shkojnë “kundër rrymës”
Pardon My French 20:56 18/02/2021
Jonida dhe Kejvin: “Hidhni kripë në rrugicat e ngrira prej dëborës se mbetëm duke u rrëzuar…”
Pardon My French 18:57 18/02/2021
Olsa Muhameti në TAR: Unë kam në dorë fakte që Tea ka pasur më shumë se një pëlqim në Për’puthen!
Pardon My French 18:47 18/02/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 20:25 11/02/2021
Komentet dhe statuset më epike në rrjet gjatë javës…
Pardon My French 20:18 04/02/2021
Jonida dhe Kejvin lexojnë komentet që shkojnë “Kundër Rrymës”
Pardon My French 20:16 04/02/2021