Gjithçka pa nivel që nuk e dinit për Irgen Çelën!
Ndryshe • 19:34 22/05/2024
I ftuar në këtë episod të emisionit "Ndryshe" me Salsano Rrapi, Visjan Ukcenaj, Adi Pojana ka qenë aktori i mirënjohur Irgen Çela ose siç njihet ndryshe me emrin artistik Xhoda. Ai shquhet për rolet e tij në shumë filma shqiptarë dhe pjesëmarrjen në disa shfaqje teatrale disa vite më parë. Prej shumë kohësh, ai është gjithashtu edhe pjesë e emisionit më të njohur të humorit në Shqipëri, "Portokalli". Salsano Rrapi Adi Pojana Visjan Ukcenaj Irgen Çela Dj Vini
Do të bëhet një lloj motivuesi si Grida Duma ose Ermal Mamaqi? Ja si përgjigjet Blendi Salaj!
Ndryshe 18:45 19/06/2024
Blendi Salaj: “Do hyja në BB VIP se shkoj në banjo përditë”!
Ndryshe 18:44 19/06/2024
“Shikoj ca an*l-ist”, për kë e hodhi kunjën Blendi Salaj?
Ndryshe 18:41 19/06/2024
Blendi Salaj: “I shikoj politikanët e më vjen e vjella deri tek goja”!
Ndryshe 18:39 19/06/2024
A do pranojë Egla të heqë reçipetat në stadium? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 18:36 19/06/2024
“Po të kishin parë gjoksin tim, nuk do zgjidhnin Riken”, eskorta shokon prezantuesit!
Ndryshe 18:34 19/06/2024
“Për klikime njerëzit ulin brekët”, për kë e kanë fjalën moderatorët?
Ndryshe 18:32 19/06/2024