Celebrities Gossip Showbiz

Keisi i dha fund beqarisë? Sabiani zbulon të vërtetën!

Keisi Medini dhe Sabiani, ndoshta dyshja babë-bijë më e dashur e momentit. Raporti i tyre është sa i ëmbël, aq edhe i diskutuar. Të gjithë e njihnim Keisin si vajzën e tij, por kur Sabiani hyri në shtëpinë e “BBV2”, teksa e bija ishte brenda, kjo po që ka qenë një periudhë e zhurmshme për ta.

Së fundmi me anë të një fotoje të postuar prej tyre duket se Keisi po shkon drejt altarit. E veshur me një fustan të bardhë dhe me një buqetë lulesh në dorë teksa mbështetej tek babai i saj, Sabiani, i cili ishte i veshur me një kostum të zi klasik. Jo vetëm veshja e tyre, por edhe në foto Keisi ka vendosur një ’emoji’ nuseje e duket se dita e veçantë për të ka mbërritur, por se kush është fatlumi këtë ende nuk e dimë.

E më në fund u zbulua e vërteta, nuk ishte aspak një dasmë por videoklipi i këngës së re të Sabinait që titullohet “Çelësi i shtëpisë”. Këngë e cila ia dedikon babai-vajzës ditën kur martohet dhe për këtë arsye Keisi ishte në klip e veshur me fustan të bardhë dhe me buqetë lulesh.