Nëse doni një burrë të mirë, blini lule sahati!
S'e Kam me Ty • 18:47 26/05/2023
Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i Mediaset – tre emra të njohur të radios & TV në Shqipëri vijnë me një program ku komentohen perlat nga programet që njihni dhe nuk i njihni, që i keni parë ose me shumë gjasa jo, xhanëm me kaq sa janë kjo është e pamundur… Jonida Aliçkolli Elios Shuli Lei Kraja
“Mosmirënjohës e të palumtur”, për kë e kanë fjalën moderatorët?
S'e Kam me Ty 19:41 29/09/2023
Gruaja kërkon dhuratë 1600 dollarëshe nga shokut i burrit!
S'e Kam me Ty 19:16 29/09/2023
“Luiz Ejlli” zbulon sa para ka fituar pas Big Brother VIP 2!
S'e Kam me Ty 19:14 29/09/2023
“Irini Qirjako” zbulon sa herë bën dashuri!
S'e Kam me Ty 19:12 29/09/2023
Duhet apo s’duhet ta duam Luizin?
S'e Kam me Ty 19:10 29/09/2023
Zbulohet emisioni më “i dëshpëruar” për klikime!
S'e Kam me Ty 19:09 29/09/2023
Bie në dashuri me kunatin, gruaja kërkon ndihmë nga TAR!
S'e Kam me Ty 20:51 22/09/2023