Albanian’s Hot Top 30, Week of June 24th

“Ça Je” nga Kidda përcjell tema dashurie, thyerjeje zemre dhe vetë-reflektimi përmes teksteve emocionale. Kënga diskuton kompleksitetin e marrëdhënieve dhe ndikimin që ato kanë në ndjenjën e vetvetes. Tekstet eksplorojnë ndjenjat e mallit, keqardhjes dhe konfuzionit që shpesh shoqërojnë ngatërresat romantike.

Dy ndër reperët e njohur, Mc Kresha dhe Elinel kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. Kënga titullohet “Shiesty”. Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre, teksa i kanë komplimentuar për bashkëpunimin në mes këngëtarëve.

Powered by The Top List © / Top Awards

1
Bruklin
Stay Friends
2
Elinel x Mc Kresha
Shiesty
3
Kidda
Ça je
4
Stresi ft Malsho
Red & Black
5
Don Phenom x Stacks
Qe Qe
6
2po2
Njësoj
7
Hygi
Fell
8
Vivian Biagioni
As Unë As Ti
9
Buta ft. Noizy
I Kom Pa
10
Sardi
E Pashpirt
11
Arilena Ara x Alis
Se të dua
12
Ardit Çuni x Florian Tufallari
Duje
13
Ledri Vula x Elvana Gjata
No Love
14
Rilind Alimani ft Agoni
Fustanin që ta solla mbrëmë
15
Dafina Zeqiri x Yll Limani
Jom ka du me t’pa
16
Liri x Ermal Fejzullahu
Loqka
17
Mak Zøgaj
Flaka Flaka
18
Ronela x Engliversal x Supercrax
TEKeTEK
19
Fifi & Young Zerka
Sajzezo
20
Fifi & Young Zerka
Fotografi
21
Diona Fona
Ska mo lot
22
Capital T
Albania
23
ROOL
Nothing But a Dream
24
Majk
Temelin
25
Ada Satka
Lej Ti Lej
26
Bardhi
Ajo
27
Samanta x Otilia
Dime
28
Algert Sala ft. Sonja Likaj
Hedh pas
29
Samanta x Muma
Valla
30
Marsela Çibukaj
As engjëll as dreq