Live From Tirana
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3, ja kush ka fituar më shumë ndjekës këtë javë! Kush rezulton me humbje?!

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

Fjodora Fjora për Heidin: “Më përpara ishte e ftohtë por tani më duket e përfshirë me Romeon…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Fjodora…

“Të tjerët e kanë lënë në baltë por unë e shoh në finale…”/Fjodora Fjora zbulon emrin e banores në “BBV” që sipas saj është shumë e fortë!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Fjodora…

Zhaklina Gjolla plas bombën: “Shkëndija të forta mes Romeos dhe Rozës…”

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë gazetarja Zhaklina Gjolla, njëkohësisht edhe…

Deklarata e Jetmirit për t’u tërhequr nga loja, Zhaklina Gjolla: “Nuk ia mbajti…”

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë gazetarja Zhaklina Gjolla, njëkohësisht edhe…

Jo shumë ndryshime nga java e kaluar/Ja cili nga banorët e BBV triumfon në Instagram këtë javë!

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

“Një vetëkërkim më i thellë dhe personal…”/Dea Strica zbulon më shumë mbi krijimin e saj të ri muzikor!

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë tekstshkruesja, kompozitorja dhe këngëtarja e…

Fation Kuqari për trekëndëshin Ilnisa-Meriton-Egla: “Shpresoj të mos jetë kështu jashtë…”

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë Fation Kuqari, ish-banori…

Një romancë me Riken?! Fation Kuqari: “Lotët 5 minuta janë…”

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë Fation Kuqari, ish-banori…

Evi Reçi debuton si aktore, zbulon eksperiencën e saj në filmin “Guxim”: “Jam kurioze të di si do më shohin njerëzit…”

E ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë moderatorja dhe këngëtarja…

‘Dhoma e Bardhë’ ngre në piedestal Egla Cenon, ja sa ndjekës ka fituar ajo në Instagram!

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

“Është më e fortë kauza e Meritonit se Ilnisa…/Olta Sheta komenton sjelljen e 3 banorëve brenda Dhomës së Bardhë!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “BB”, Olta…

Elton Tozaj i zhgënjyer nga rihyrja e Liamit: “U bë personazh nga fatkeqësia…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio ish-konkurrenti i “Big Brother”…

“Është kthyer në një tornado që shkatërron çdo gjë…”/Elton Tozaj pro largimit të Ilnisës nga shtëpia e “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio ish-konkurrenti i “Big Brother”…

“Të harrosh realitetin…”/Martin Pano zbulon më shumë mbi krijimin e tij më të ri muzikor!

I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë artisti i ri por shumë…

Lorenc Kaja dhe Livia Lozi flasin për rolet e tyre në filmin “Guxim”: “Do më japë një dorë për vazhdimësinë…”

Të ftuar në “Live From Tirana” kanë qenë Lorenc Kaja dhe Livia Lozi, dy nga aktorët…

“Nuk tregoi as afeksion as respekt…”/Arjola Shehu aspak e kënaqur me sjelljen që Heidi pati me prindërit e Romeos!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio moderatorja Arjola Shehu. Skualifikimi…

“Ajo nuk ishte skena më ekstreme e Eglës…”/Arjola Shehu komenton skualifikimin e banores nga “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio moderatorja Arjola Shehu. Skualifikimi…

Jo vetëm “S’je këtu”, por Kelly së shpejti me një album të ri: “Ishte momenti i duhur…”

I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë artisti Florian Carkanji, apo siç…

Drilon Hoxha zbulon detaje nga filmi i ri “Guxim”: “Lufta bëhet për dashuri, jo për para të pista…”

I ftuar mëngjesin e sotëm në studion e “Live From Tirana” ka qenë regjisori, skenaristi…

‘Mbreti dhe Mbretëresha’ e BBV3, ja banorët që kanë fituar më shumë ndjekës në Instagram!

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

Genta Gjalpi e bindur se këtë vit edicionin e tretë të “BBV” e fiton ky banor…

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “BB”, Genta…

“Këta nuk kanë flutura në stomak por grerëza…”/Genta Gjalpi komenton çiftet e krijuara brenda shtëpisë së “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “BB”, Genta…

Finalistët e tjerë sipas Kevin Agollit përveç Ilnisës: “Ka një muaj që kam parë një rritje shumë pozitive tek ai…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio vëllai i Ilnisa Agollit,…

Si e ka pritur familja e Ilnisës romancën e saj me Meritonin? Për këtë e shumë të tjera flet vëllai i banores së “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio vëllai i Ilnisa Agollit,…

“Është seksualizuar një fëmijë 10-vjeç…”/Vëllai i Ilnisa Agollit komenton deklaratat e Eglës brenda shtëpisë së “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio vëllai i Ilnisa Agollit,…

Petrit Çarkaxhiu zbulon detaje nga albumi i ri, por dhe planet e ardhshme me grupin Jericho…

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë këngëtari i njohur…

Lojtari më i fortë brenda shtëpisë së “BBV” sipas Neda Ballukut: “I qetë, korrekt dhe nuk e tepron…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Neda Balluku. Si e…

Deklaratat e Vesës në “Wake Up” për Heidin dhe Romeon, reagon Neda Balluku: “Dëshpëruese…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Neda Balluku. Si e…

Si lindi grupi Humus? Adnan Dragaj: “Kur na kërkojnë në internet gjejnë më shumë ushqim se sa ne…”

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë vokalisti i grupit…

Debatet, deklaratat e forta dhe momentet gazmore kanë ndikuar kështu në numrin e ndjekësve të banorëve të BBV3…

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

Olta Sheta për nominimet e Heidit: “Për mua çoi dëm gjithë atë shans dhe do bëhet pishman…”

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Olta Sheta, ish-konkurrente e…

“Për mua është fituesja…”/Olta Sheta zbulon banoren e saj të preferuar të këtij edicioni të “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Olta Sheta, ish-konkurrente e…

Atalanta Kërçyku për Heidin dhe Romeon: “Nga këto 3 edicione të “BBV” janë çifti më lojtar por kjo është problem…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio moderatorja Atalanta Kërçyku. Debati…

Atalanta Kërçyku: “Këtë edicion të “BBV” lojën po e bëjnë vajzat dhe meritën po e marrin djemtë…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio moderatorja Atalanta Kërçyku. Debati…

Dedikuar një historie personale?! Anton Sinishtaj zbulon më shumë mbi projektin “Të ëndërroj”!

I ftuar në një lidhje telefonike për “Live From Tirana”, ka qenë artisti Anton Sinishtaj….

“Social Top 5” kryesohet këtë javë nga një ‘mbret dhe mbretëreshë’…

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek…

Mario Deda flet për lojën e Julit brenda shtëpisë së “BBV”: “Po më befason…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio vëllai i Julian Dedës,…

Bledi Mane vjen me deklaratën ‘bombë’ në TAR: “Dyshoj tek seksualiteti i menaxherit të Bardhit…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana ishte i ftuar në studio gazetari dhe ish-konkurrenti i…