Live From Tirana
Ardin Badiviku zbulon detajet e UNUM Festival: “5 DJ-të më të mirë që do të performojnë…”

Për të katërtin vit radhazi është UNUM Festival që nis këtë fundjavë. I ftuar në…

Luiz Ejlli ‘mposhtet’ nga ajo që nuk jua merr mendja, ja kush ka fituar më shumë fansa në Instagram!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

Si qëndron e vërteta e raportit të saj me Noizyn…/Keisi Medini e zbulon ekskluzivisht në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

Kënga e saj e re është dedikim për Kristin?! Për këtë e shumë të tjera Keisi Medini flet ekskluzivisht për TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja…

Çfarë ka ndodhur me ndjekësit në Instagram të personazheve të “BBV”?!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

Banorët e “Big Brother VIP” vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, ja si kanë ndryshuar ndjekësit e tyre në Instagram!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

Armand Peza vjen me disa detaje ekskluzive nga dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio themeluesi i “Geraldina Sposa”…

Organizoi dasmën e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, Armand Peza: “Kam bërë një faj…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio themeluesi i “Geraldina Sposa”…

Si është të bashkëpunosh me Luiz Ejllin, DJ Benito na tregon ndjesitë e tij në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar DJ Benito. Pak kohë më parë…

Ka qenë në një romancë me Luiz Ejllin para se të hynin në “BBV”? Reagon Jori Delli dhe vendos njëherë e mirë pikat mbi “i”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-banorja e edicionit të…

Jori Delli zbulon ekskluzivisht për TAR emrin e këngëtarit që ka qenë në një romancë pak para se të futej në “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-banorja e edicionit të…

Çfarë po “zien” mes saj dhe Noizyt? Jori Delli tregon ekskluzivisht për TAR si qëndron e vërteta!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-banorja e edicionit të…

Videoja e tyre kur kënduan së bashku bëri xhiron e rrjetit, Anxhela Peristeri për Luiz Ejllin: “Ai përshtatet me natyrën time…”

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri….

Anxhela Peristeri dhe G-Bani risjellin këngën hit të viteve 2000 dhe tregojnë ndjesitë e tyre…

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri….

Luiz Ejlli thyen një tjetër rekord në Instagram, ja çfarë ka ndodhur me ndjekësit e protagonistëve të “BBV”!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

25 Maji po afron, Jerina Lalaj na zbulon detajet e fundit në lidhje me koncertin e Nikos Vertis në “Air Albania”!

Nikolaos Arvanitidis, i njohur më mirë me emrin e tij skenik Nikos Vertis është një…

Jerina Lalaj zbulon ekskluzivisht për TAR disa detaje nga koncerti madhështor i Elvana Gjatës më 22 qershor në Air Albania Stadium!

Elvana Gjata do të zhvillojë në stadiumin Air Albania një koncert madhështor. 22 qershori nuk…

Elvana Gjata ‘kur fiken kamerat’…/Jerina Lalaj tregon për punën e palodhur të këngëtares!

Elvana Gjata do të zhvillojë në stadiumin Air Albania një koncert madhështor. 22 qershori nuk…

Emri i VIP-it ndërkombëtar që Henri Gjata do të kishte ëndërr të kalonte në ‘duart’ e tij!

I ftuar sot në emisionin “Live From Tirana” ishte make-up artist Henri Gjata. Si ka…

Make-up artist Henri Gjata zbulon banoren më ‘nazelie’ brenda shtëpisë së “BBV” dhe jo vetëm!

I ftuar sot në emisionin “Live From Tirana” ishte make-up artist Henri Gjata. Si ka…

Luiz Ejlli ‘mbretëron’ në Instagram, ja banorët e “BBV” që kanë fituar më shumë ndjekës brenda javës!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

Një nga autoret e “BBV” Kristina Mere na zbulon pak nga magjia e finales së madhe të këtij edicioni!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja dhe një nga…

Një ditë larg finales së madhe të edicionit të dytë të “BBV”, gazetarja Kristina Mere na tregon gjithçka rreth suksesit të këtij formati!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja dhe një nga…

“E quajti shabllon të përdalë…”/Tea Trifoni komenton deklaratat e Luizit kundrejt Efit!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike ish-banorja e…

E quajti antipatike, Tea Trifoni reagon në TAR për deklaratën e Luizit: “Çudi si nuk më ka harruar…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike ish-banorja e…

Reagimi i VIP-ave pas veprimit në varreza të Megi Pojanit, Flavio Qarri: “E përdorën për audiencë…”!

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse, herë tepër provokuese e herë…

Jo vetëm që është në një lidhje dashurore por së shpejti kemi edhe dasmë, Isida Mollaymeri zbulon gjithçka për TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio balerina e njohur Isida…

“Janë të karikuar…”/Romanca Luiz Ejlli-Kiara Tito parë nga sytë e Silvana Baltadorit!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike Silvana Baltadori,…

Si është të jetosh në Amsterdam, kryeqyteti evropian i seksit…/Silvana Baltadori rrëfen gjithçka që duhet të dini!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike Silvana Baltadori,…

Martesë pa seks…/Zhaklin Lekatari komenton romancën e vitit mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja dhe njëkohësisht opinionistja…

Besojeni ose jo Zhaklin Lekatari nuk e ka Kristin banorin e preferuar brenda shtëpisë së “BBV”…

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja dhe njëkohësisht opinionistja…

A u dëmtua makina e saj nga fansat e Luiz Ejllit? Zhaklin Lekatari tregon si qëndron e vërteta!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja dhe njëkohësisht opinionistja…

Fjorentina Halili zbulon se kë simpatizon nga djemtë e shtëpisë së “BBV” dhe jo nuk është Luizi…

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar ish-banorja e “BB”, Fjorentina Halili për…

“Po mua kur do ma bëjnë një të tillë?!”/Fjorentina Halili e magjepsur nga propozimi për martesë i Luizit!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar ish-banorja e “BB”, Fjorentina Halili për…

Fjorentina Halili: “Luizi është bullizuar, madje edhe nga vetë mikja e tij Efi…”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar ish-banorja e “BB”, Fjorentina Halili për…

“Ulnin zërin në situata të padrejta vetëm që të mos ofendoheshin…”/Antoneta Koçi e zhgënjyer nga vajzat e shtëpisë së “BBV”!

E ftuar sot në emisionin “Live from Tirana” ishte ish-banorja e shtëpisë së “BBV”, Antoneta…

Shpat Deda me një koncert në Tiranë më 19 maj: “Do të jetë një ëndërr, ka shumë eksperimentim…”

Ditën e sotme në emisionin “Live From Tirana”, ka qenë i ftuar nëpërmjet një lidhje…

Zgjedhja për të ardhur me një koncert të tijin në Tiranë, Shpat Deda: “Është një dashni e vjetër, e madhe…”

Ditën e sotme në emisionin “Live From Tirana”, ka qenë i ftuar nëpërmjet një lidhje…

Antoneta Koçi tregon se çfarë e dobësoi lojën e saj brenda shtëpisë së “BBV”!

E ftuar sot në emisionin “Live from Tirana” ishte ish-banorja e shtëpisë së “BBV”, Antoneta…