Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë po planifikon vallë Rina Balaj për këtë sezon veror?

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

Para pak kohësh bukuroshja publikoi këngën e saj më të fundit e duket se tashmë po punon për projektin e ri muzikor. Rina ka postuar disa foto në Instagram ku duket para një mikrofoni e duket se projektet e verës janë duke u përgatitur dhe do të publikohen shumë shpejt.

Para pak kohësh bukuroshja publikoi këngën e saj më të fundit që është dedikim për ish- partnerin e saj SinBoy e me anë të këtij projekti muzikor, ajo arriti të fitojë zemra e publikut. ‘E kalume’ ka arritur të bëhet pjesë e ‘The Top List’.