Horoskopi Lifestyle

Ku bëhen bashkë vera dhe horoskopi!

o1.
Çfarë duhet të prisni në jetën tuaj sentimentale këtë verë, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit!

Nga Anja Dervishi

Qershori do iu buzëqeshë këtyre tre shenjave të zodiakut, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju këtu!

Lajme të hidhura për këto tre shenja, muaji qershor nuk do të shkojë ‘vaj’ për disa prej jush…

 o2.
Ku do të udhëtoni këtë verë sipas Horoskopit

Është sërish ajo kohë e vitit, kur vera dhe i gjithë optimizmi i saj i gjallë duken në të njëjtën kohë si afër qoshes ashtu edhe vite dritë larg. Ne po ju thjeshtësojmë punën duke ju dhënë disa këshilla nga yjet në lidhje me destinacionet e pushimeve në bazë të shenjës suaj të zodiakut.

Maji nisi më patriotik se kurrë me turin e diasporës së Kryeministrit Edi Rama. Një “sebep” për t’u mbledhur diku e për të bërë shqiponjën e për t’u larguar nga realiteti SPAK qe nuk po kursen askënd. Basha dhe Meta njëri në krevat e tjetri mbi paralele vijojnë të qetë aktivitetin e tyre. Këto dhe shumë të tjera në ngjarjet e muajit maj!