09/2023

“Unë Ilirin e vlerësoj shumë…”/Fifi zbulon më shumë rreth pjesëmarrjes së saj në DWTS dhe ‘lë’ pas situatat e BBV1!
Bora Zemani sapo zbuloi një surprizë për natën e parë të “Dancing with the Stars”!
Xhensila Myrtezaj zbulon videon emocionuese pak para lindjes së djalit të saj!
​Policia e Kosovës gjen armë, municion e pajisje ushtarake në zonën e shfrytëzuar nga terroristët serbë!
Pranoi se organizoi sulmin, Radojçiç jep deklaratë në Ministrinë e Punëve të Brendshme serbe për ngjarjen në veri të Kosovës!
Zjarri prej 5 ditësh nuk po fiket në Pishporo, dy buldozerë hapin rrugët në pyllin e dendur!
“Lutem që ti të rikthehesh…”, Fero i kërkon publikisht falje Arbenita Ismajlit!
Gëzim Sinemati: “Arbitrat janë si kamarierët, rrogën e kanë po sa marrin bakshish…”
20 mijë gjoba në një javë! Rezultatet e masave kundër parkimeve të paligjshme!
Myrto Uzuni, dëmtimi i tij dhe situata e faturave të Barcelonës!
Kampionati Anglez, ndeshja Liverpool – Tottenham! Çfarë mendimi kanë çunat e “Pasó”?
Stoltenberg: Ukraina ka nevojë për aftësi më të mira ushtarake!
Futbolli Europian/Pasqyrimi i ndeshjeve në media dhe jo vetëm…
Policia dhe FNSH kontrolle në Vlorë për automjete me xhama të zinj dhe persona që lëvizin me armë!
“3 minuta histori”/41-vjetori i skuadrës së parë shqiptare që kalon round-in në Champions League!
Francë, futbollisti i Nice tenton të hidhet nga ura 100 metra e lartë: Ajo më la…
Armenët në protesta anti-qeveritare në Jerevan për largimin e bashkëatdhetarve nga Nargorno-Karabak!!
Pas raportit të UEFA-s pse e kemi të djegur sezonin në aspektin e tifozëve?
Ylli Aga: “Egnatia, Tirana, Partizani duhet të jenë klubet finaliste të kampionatit…”
Tragjedia e nëndetëses OceanGate do të kthehet në film!
Qindra fansa mblidhen në Hogwarts për t’i bërë homazhe prekëse të ndjerit Michael Gambon!
“Një ngjarje dy të vërteta”/Nga Rama në OKB tek Enca në qeli, ja ngjarjet e këtij muaji…
Heidi Klum poston një video topless nga dushi, por fansat vënë re diçka tjetër…
Emina Çunmulaj mahnit të gjithë me pamjen e saj në “Miss USA 2023”!
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito në një udhëtim së bashku, cili është destinacioni i tyre i radhës?
Shpërthen ish-balerina e Shakira-s: “Më nxori nga dhoma e zhveshjes topless”!
Në sezonin e ri të “Më lër të flas” rubrika për talentet me çmim 10 mijë euro!
Noelia Voigt kurorëzohet Miss USA 2023!
Japoni/ Rritet mbështetja për bazat amerikane mes tensioneve me Kinën!
Putin shënon përvjetorin e aneksimit të 4 rajoneve ukrainase, pavarësisht se nuk ka kontroll të plotë!
Luiz Ejlli krah Zamira Kitës, dhëndri me vjehrrën/Publikohen foto të reja nga “Në kuadër të dashurisë”!
Basha: Shqiptarët me pagat më të ulëta të Europë, shkak korrupsioni i lartë!
Vjosa ​Osmani: S’do ta lejojmë Vuçiçin të rrënojë lirinë dhe paqen në Kosovë!
Raporti i SHBA: Pekini shpenzon miliona dollarë për manipulimin e informacionit/ Reagon ashpër Kina!
Vihet re lëvizja e një kolone ushtarake në jug të Serbisë!
Përse FSK nuk shkon dot në veri të Kosovës, Kurti “ultimatum” Serbisë!!
A e dashuron akoma Don Xhonin? Ariana Lirey ‘i vë kapakun’ me përgjigjen e saj!
Fero i kërkon një mundësi të dytë, por Arbenita Ismajli duket se nuk po e merr seriozisht!
Hovenier: Një lloj strukture apo strukturash qëndron pas sulmit në veri