Film & Tv
“Çfarë bën o kafshë?!”, Liami përplas filxhanët dhe u derdh kafet banorëve!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Ilir Shaqiri rikthehet në ekran, ja me çfarë ka të bëjë projekti i ri në Top Channel!

Ilir Shaqiri ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emosionin “Cherry on Top” në Top…

Së shpejti dy seriale në Netflix nga Princi Harry dhe Meghan Markle!

Princi Harry dhe Meghan Markle do të prodhojnë dy seriale në Netflix rreth stilit të…

Historia e vërtetë prekëse e artistit të tatuazheve të Aushvicit tanimë film!

Është publikuar së fundmi traileri i parë për serialin televiziv “The Tattooist of Auschwitz ”,…

Donald Veshaj telefonon mamin e Heidit, ja çfarë i thotë ajo…

Donald Veshaj, i ftuar në ‘Cherry On Top’, mes të tjerash, ka komentuar lidhjen e…

Kë zgjedh Ilir Shaqiri mes Donaldit dhe Romeos në “Big Brother VIP Albania”!

Ilir Shaqiri, fituesi i Big Brother VIP1, nuk ka shpëtuar pa komentuar këtë edicion të…

Bora Zemani tregon të vërtetën nëse është shtatzënë apo jo në emisionin “Cherry On Top”!

Bora Zemani, moderatorja e “Cherry On Top”, ka sqaruar në emision se nuk është shtatzënë….

“Do të doja të bëhesha vetëm…”/Leonard Bombaj zgjedh mes pasioneve të tij!

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” ka qenë Leonard Bombaj. Regjisor, aktor, skenarist…

“Mary & George” ndërthur seksin, pushtetin dhe politikën në oborrin e mbretit James!

Sportimi i një linje promovimi të mrekullueshme përshkruese në “Lust. For Power”, “Mary & George”…

Robert Downey Jr i përgjigjet shakasë së Jimmy Kimmel për të në Oscars!

Robert Downey Jr. nuk u mërzit nga shakaja e Jimmy Kimmel për përdorimin e tij…

Harley Quinn e Lady Gaga-s e bën Joker-in e Joaquin Phoenix të ndihet më pak “i vetmuar” në trailer-in e “Folie à Deux”!

Lady Gaga po bën debutimin e saj të shumëpritur si Harley Quinn së bashku me…

Ja disa arsye shëndetësore për të parë më shumë komedi!

Lehtëson stresin Shumë njerëz përjetojnë stres të përditshëm, qoftë nga puna, jeta në shtëpi ose…

“Zone Of Interest” është, në fakt, filmi më i mirë i 2023. Kritikë.

A e mendoni ndonjëherë çfarë ndikimi duhet të ketë një film mbi ty? Të tregojë…

Shpallet data e ceremonisë së ndarjes së çmimeve ‘Oscars 2025’!

Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit në SHBA ka njoftuar se çmimet Oscars do…

“Nuk e dua kurrë një fëmijë si ty”, Egla përplaset me Françesën: “Do të kisha çuar te murgeshat…”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Nisin xhirimet për emisionin që pritet të nisë në Top Channel, ja çfarë na zbulojnë Eni Shehu dhe Lei Kraja…

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

“Imitim i dobët…”/Kritikohet filmi biografik i Amy Winehouse “Back To Black”!

Filmi biografik i Amy Winehouse “Back To Black” është cilësuar nga kritikët e filmit si…

Romeo zgjidhet lideri i ri i shtëpisë, ja si ndikon ai në nominim!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Krisje në raportin Rike-Erjola? Debate mes banoreve: “Shesin dhe veshkën për këtë lojë”!

Debate me tone të larta ka pasur gjatë ditëve të fundit mes Erjolës dhe Rikes,…

“Heidi më provokoi”/ Romeo i kthehet keq Liamit pas skenarit: “Maniak, njeri i pështirë”!

Skenari i Liamit dhe Jetmirit për të ngacmuar Heidin nuk është pritur aspak mirë sot…

Rrëfimi emocionues i Rozës, banorja tregon mes lotësh si abortoi fëmijën: “Kam rrahur veten time pasi…”!

Roza ka ndarë gjatë spektaklit të sotmë të Big Brother VIP 3 një nga historitë…

Rita Lati surprizon Rozën, pas rrëfimit më emocioniues dhe më tronditës të jetës së saj!

Teksa Roza ka qenë duke rrëfyer një nga momentet më tronditëse të jetës së saj,…

A tërhiqet seksualisht Egla?/Julia Ilirjani: “Po, i pëlqen Meritoni”!

E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe…

A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…

E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe…

Producentja Ledja Liku: “Fituesi i parë ishte shumë dimensional, i dyti entertainment, lojtarja e këtij edicioni është thriller”!

E ftuar në emisionin e sotëm të “Big Brother Radio” ka qenë producentja e njohur…

Ekskluzive për TAR/ Producentja Ledja Liku zbulon emisionin e ri në Top Channel me në krye këtë figurë të njohur publike…

E ftuar në emisionin e sotëm të “Big Brother Radio” ka qenë producentja e njohur…

“Jam përpjekur të jetoj normalisht mes ankthit dhe lotëve”, Dea Mishel rrëfen operacionin që zgjati mbi katër orë!

Dea Mishel Hoxha i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale, në një eksperiencë sfiduese, sikurse e…

“Defending Jacob” drama e errët e një familjeje që i shembet bota papritur dhe përpjekja e tyre për të mbrojtur të pambrojtshmen. Kritikë.

Chris Evans, 3 vite më parë,  vari kostumin e tij të Kapiten Amerikës (dhe mesa…

Ka bërë s*ks me Meritonin në shtëpi? Ja si reagon Ilnisa Agolli në Big Brother VIP Fan Club!

Ilnisa Agolli, një prej banoreve më të përfolura të Big Brother VIP 3, e cila la…

“Duhet të zbërthehet deri në fund…”/Katër banorët finalistë të BBV3 sipas Ilnisa Agollit!

Ilnisa Agolli, një prej banoreve më të përfolura të Big Brother VIP 3, e cila la…

Priste që Meritoni të dilte së bashku me të?! Ilnisa Agolli sqaron gjithçka dhe tregon se çfarë i ka mbetur peng…

Ilnisa Agolli, një prej banoreve më të përfolura të Big Brother VIP 3, e cila…

“Shqiptarët kanë parë diçka që e mbajnë brenda…”/Ilnisa Agolli flet për lojën e Eglës!

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Ilnisa Agolli, ishte sot e ftuar në “Fan Club”, ku…

“Prandaj u bë xheloze Heidi…”/Vesa Smolica flet për raportin me Romeon dhe zbulon pengun e saj në BBV!

Këngëtarja Vesa Smolica, ka folur në emisionin e “Se Luan Topi”, pas eliminimit të saj…

“Kam dy vite me të, por…”/Ori Nebijaj konfirmon lidhjen për herë të parë në BBV3!

Takimi i Heidit me prindërit e Romeos është kritikuar gjatë këtyre ditëve nga banorët e…

Egla dhe Meritoni kthehen në shtëpi, Ilnisa eliminohet nga “Big Brother VIP 3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

Romeo gjest seksist ndaj Erjolës?! Debat i ashpër mes banorëve: Po sikur t’ia bëjnë të dashurës tënde…

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por…

“Jemi të ndryshëm”/ Tjetër “krisje” mes Heidit dhe Romeos?! Ja çfarë po ndodh mes tyre…

Duket se romanca mes Heidit dhe Romeos po pëson sërish krisje, teksa ata vazhdojnë qëndrimin…

Fiorela Rustemi, aktorja antagoniste e cila vjen me rolin e rëndësishëm në filmin “Guxim” tregon eksperiencën e saj!

Filmi “Guxim” një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Premiera Absolute e filmit aksion…

A ndihet ‘i kërcënuar’ nga VIP-at që po marrin role kryesore në filma sot?! Mjeshtri i Madh Mehdi Malkaj: “Ata shkojnë e vijnë, unë mbetem!”

I ftuar në Premierën Absolute të filmit “Guxim”, një tjetër projekt premtues i Top Channel…