Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Pardon My French

Pardon My French
Saimir Kodra do të rikthehet në radio?!
Mashkulli më “SICKO” shqiptar sipas Taynës: Edi Rama…
Fatma Haxhialiu në rolin e opinionistes!
Elon Musk bëhet njeriu më i pasur në botë, po ne kur do të na vijë radha?!
Fatma Haxhialiu zbulon propozimin për t’ju futur politikës!
Mozzik dhe Loredana janë apo nuk janë bashkë?!
Disa minuta me Eneda Tarifën si komentuese e “Kundër rrymës”
Ja pse Eneda Tarifa ka tentuar të largohet nga Shqipëria
Ekskluzive/ Klajdi dhe Bruno zbulojnë bashkëpunimin e tyre më të ri
Fotografi Bevis Fusha shpall fituesen e konkursit të fotografisë
Mesazhi i Kleas për të birin: Femra nuk duhet tradhëtuar…
“Polic i mirë, polic i keq” nga Jonida dhe Kejvin
Kundër Rrymës: “Urrej kur puthen njerëzit 100 herë”
Nik Xhelilaj zbulon arsyen pse i ati nuk i ka folur për 6 muaj dhe të rejat nga karriera e tij
Tangërllëku i vipa-ve që ta lënë ‘seen’
Kundër rrymës: “Nuk kam qarë me filmin Titaniku”
Arsyet pse Tuna dhe Patris janë ndarë
Aurela Gaçe zbulon këngët që nuk “di t’i këndojë”
Komentet që bëjnë xhiron në rrjetet sociale
Mesazhet “Kundër rrymës” komentohen nga Gentian Zenelaj
A janë klikimet në YouTube një tregues suksesi?
Gentian Zenelaj jep vlerësimin e tij nga Portokallia te Marina Vjollca…
A janë të mbivlerësuar Mc Kresha dhe Lyrical Son?
Pas “Malli”, Kidda po përgatitet për një bashkëpunim ndërkombëtar
Jonida dhe Kejvi zbulojnë ngjarjet nga aktualiteti
“Top 5” cili është vrasësi serial i famshëm që vdiq nga koronavirusi?
Dashuria e kthen në Shqipëri apo e mban në Francë? Ja si përgjigjet Besa
Jonida dhe Kejvin prezantojnë lojën “Top 5” me opinioniste Ronela Hajatin
Ronela Hajati zbulon momentet më të bukura nga fëmijëria dhe bashkëpunimet më pak të suksesshme
“PARDON MY FRENCH” – Nga 11 Nëntori në Top Albania Radio
Top Albania Radio