Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French • 17:36 26/11/2021
Shumë të komentuar në media, Argjira dhe Graciano ishin të ftuar ditën e sotme në “Pardon My French”, ku zbuluan detaje shumë interesante nga marrëdhënia e tyre dhe jo vetëm. Ndërkohë, teksa u shprehën për miqtë e tyre të cilët janë pjesë e “Big Brother Vip”, Argjira gjithashtu zbuloi se “BBV” mund të ishte arsye për debate mes tyre. Graciano Tagani Argjira Spanca Jonida Aliçkolli Dj Wizii
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French 17:36 26/11/2021
Igli për Fifin: “Ka topin, fushën dhe portat, nëse i përdor mirë mund t’i shkatërrojë të gjithë!”
Pardon My French 20:57 25/11/2021
Igli Zarka: “Kohën time në ‘Big Brother’ e meritonin lojtarët më të fortë!”
Pardon My French 20:44 25/11/2021
Igli Zarka: “Do dilja me shokun e ngushtë nga ‘Big Brother’ po të më falnin 100 milionëshin”
Pardon My French 20:25 25/11/2021
Si asnjëherë më parë, Igli Zarka rrëfehet për partneren e tij: “Përjetova orgazmë artistike!”
Pardon My French 20:13 25/11/2021
Ekskluzivisht për TAR/ Igli Zarka flet lidhur me deklaratën për katër nënat
Pardon My French 19:59 25/11/2021
Igli Zarka: “Nuk i kam lënë studentët të komentojnë rreth eksperiencës time në ‘Big Brother VIP'”!
Pardon My French 19:50 25/11/2021