Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sa shumë talente ka Shqipëria…
S'e Kam me Ty • 21:54 29/07/2021
'TikTok-u' po zbulon çdo ditë e më shumë 'talentet' e fshehura të vendit tonë dhe nëse i keni humbur, mund t'i ndiqni në 'S'e Kam Me Ty". Jonida Aliçkolli Isli Islami Dj Wizii
Sa shumë talente ka Shqipëria…
S'e Kam me Ty 21:54 29/07/2021
Një mënyrë e thjeshtë për burrat si të veshin takat…
S'e Kam me Ty 21:27 29/07/2021
Njihuni me djaloshin që ka lindur në 2020-ën, është 6 vjeç dhe nuk e di çfarë është ‘origjia’…
S'e Kam me Ty 21:09 29/07/2021
Disa këshilla shumë të vyera nga vjehrrat që mos t’ju rrahë burri!
S'e Kam me Ty 21:00 29/07/2021
Po dhe ti Jonida bëje një çun se të duhet…
S'e Kam me Ty 20:43 29/07/2021
“Mbaje në vesh o fytyrë e ndërtuar me forca vullnetare”, një debat i qetë mes komshinjve
S'e Kam me Ty 20:17 29/07/2021
Ju kishte munguar? Kallashi rikthehet, këtë herë shumë e dashuruar…
S'e Kam me Ty 20:11 29/07/2021
“Eksploroj me shpejtësinë”, ju prezantojmë me audicionet dinjitoze të “Për’Puthen”!
S'e Kam me Ty 20:08 29/07/2021
“Mos bëni vaksinat se do ju vendosin tre 6-at e djallit”, një zbulim nga Alfred Cako!
S'e Kam me Ty 20:04 29/07/2021
“Nuk del pjeshkë po del banane…”
S'e Kam me Ty 14:11 24/07/2021
Po ju a do të merrnit kredi për dasmën tuaj?!
S'e Kam me Ty 14:10 24/07/2021
Alma Çupi tregon historinë me 12 meshkujt lakuriq…
S'e Kam me Ty 19:46 23/07/2021
Zbuloni sozinë e Vali Corleone!
S'e Kam me Ty 19:45 23/07/2021
Po ju a dini spanjollisht?
S'e Kam me Ty 19:44 23/07/2021
Kur babai ngatërron moshën e djemve…
S'e Kam me Ty 19:44 23/07/2021
Selami Janisheri shpreh bindjen se zgjedhjet do të përsëriten!
S'e Kam me Ty 19:43 23/07/2021
Henri Çili dhe Andi Bushati debatojnë “ashpër” por me qetësi…
S'e Kam me Ty 19:42 23/07/2021
I kujt është fëmija si përfundim?!
S'e Kam me Ty 19:40 23/07/2021
Besnikja akuzohet për tradhëti…
S'e Kam me Ty 19:33 16/07/2021
Kujtim Gjuzi: “Qytetarët më thanë që sapo hyra në autobus u ndez kondicioneri…”
S'e Kam me Ty 19:32 16/07/2021
“Për’puthen” nis audicionet, një i virgjër aplikon të bëhet pjesë e programit!
S'e Kam me Ty 19:32 16/07/2021
Sonida dhe Genardi vijnë edhe si këngëtarë me një performancë të shkëlqyer!
S'e Kam me Ty 19:31 16/07/2021
A e kanë provuar shqiptarët “one-night stand”?!
S'e Kam me Ty 19:30 16/07/2021
Mbajeni pak veten se u bënë të gjithë këngëtarë…
S'e Kam me Ty 19:12 16/07/2021
“Rroga ime është e imja, e partnerit e jona…” Rroftë barazia gjinore!
S'e Kam me Ty 19:04 16/07/2021
“S’e ndihmoj nusen, jam gangster”, përgjigjet e burrave shqiptarë kur pyeten për punët e shtëpisë…
S'e Kam me Ty 18:40 16/07/2021
Ana Lleshi ‘akuzon’ Bledi Manen për “mastrubim”!
S'e Kam me Ty 18:20 16/07/2021
Një talent ‘TikTok-u’ si në muzikë ashtu edhe në performancë!
S'e Kam me Ty 18:52 09/07/2021
Çmimet në Jug janë shumë të larta dhe duhet të ulen apo nuk duhet të shkojmë ne se janë të larta?
S'e Kam me Ty 18:36 09/07/2021
Debati me sharje nga ‘robët’ në “It’s My Love”!
S'e Kam me Ty 18:22 09/07/2021
Një barcaletë “shumë humoristike” nga Robert Berisha, filma për të rritur apo futboll?
S'e Kam me Ty 18:13 09/07/2021
Sindi dhe Erjola në një debat me “paraloqe”!
S'e Kam me Ty 18:00 09/07/2021
Gazetari hutohet nga turistja e huaj…
S'e Kam me Ty 17:09 09/07/2021
Pse shkronja “M” është mitra e alfabetit?
S'e Kam me Ty 17:08 09/07/2021
Fansat e çmendur të “Për’puthen”!
S'e Kam me Ty 17:07 09/07/2021
Paska një zgjidhje si të shpëtojmë nga kontrolli nga çipat…
S'e Kam me Ty 17:06 09/07/2021
Jonidës i komplimentojnë bashkëshortin: “Burrin e ke ç’të hash mish, kurse ti je…”
S'e Kam me Ty 20:02 02/07/2021
“Kameramanin ma kërkuan tek filmat erotikë”, mbyllja artistike e emisionit më të bukur të dashurisë!
S'e Kam me Ty 19:38 02/07/2021
Fjalë të rënda e goditje në “Për’puthen +40″!
S'e Kam me Ty 19:31 02/07/2021