Kejsi Tola: “Kam pasur pasiguri në adoleshencë!”
A•Live•Night – 4K • 00:52 24/04/2023
"A Live Night" erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi Tola ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Këngëtaren e kemi parë shumë rrallë në dalje televizive apo intervista, ndaj kjo e mbrëmjes së sotme ka rrëfime shumë speciale dhe të padëgjuara më parë nga artistja. Kejsi Tola
Kejsi Tola: “Kam pasur pasiguri në adoleshencë!”
A•Live•Night – 4K 00:52 24/04/2023
Kejsi Tola: “Fama më gjeti të papërgatitur!”
A•Live•Night – 4K 00:42 24/04/2023
Kejsi Tola në studion e Beyonce dhe Lady Gaga?
A•Live•Night – 4K 00:37 24/04/2023
Kejsi Tola: “Familja më ka kritikuar dhe suportuar!”
A•Live•Night – 4K 00:35 24/04/2023
Kejsi Tola zbulon si erdhi bashkëpunimi me producentët ndërkombëtarë!
A•Live•Night – 4K 00:03 24/04/2023
Kejsi Tola zbulon gjithçka mbi “Luminous”…
A•Live•Night – 4K 21:45 23/04/2023
Kejsi Tola: “Çdo vajzë mund t’ia dalë vetë”!
A•Live•Night – 4K 21:41 23/04/2023