Drini Zeqo zbulon për herë të parë sesi nisi rrugëtimi i tij në Top Albania Radio!
Back to the Beginning • 19:58 16/02/2024
I ftuar në emsionin "Back to the Beginning" me Kozeta Kurtin ka qenë moderatori i njohur Drini Zeqo. Së fundmi, ai është një prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”, ku rrugëtimi i tij përfundoi shumë shpejt për arsye personale, të cilat e detyruan të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Por historia dhe karriera e tij datojnë shumë vite më parë, ku vlen të përmendim këtu se ai ka qenë një nga prezantuesit e Top Albania Radio-s në fillimet e saj. Kozeta Kurti Drini Zeqo Dj Ankloe
Drini Zeqo zbulon për herë të parë sesi nisi rrugëtimi i tij në Top Albania Radio!
Back to the Beginning 19:58 16/02/2024
Një rrëfim i veçantë nga Mira Konçi rreth karrierës së saj dhe koncertit recital që pritet të vijë…
Back to the Beginning 20:30 09/02/2024
Përballje me 20 vite karrierë e sukses/Vesa Luma zbulon detajet rreth recitalit të saj dhe jo vetëm…
Back to the Beginning 18:53 02/02/2024
Makina e memories së Kozetës dhe Doktorit…
Back to the Beginning 21:43 05/02/2021
Çfarë mendimi ka Doktori për “Për’puthen”?!
Back to the Beginning 17:02 30/01/2021
Doktori dhe Kozeta, një rikthim pas në kohë…
Back to the Beginning 18:10 22/01/2021
Sidrit Bejleri zbulon se çfarë do të ndodhë me albumin e tij të ri…
Back to the Beginning 12:54 15/01/2021