Nga “Njerëz të humbur” në “Ku ke humbur”/ Aida Shtino rikthehet në ekran…
Ku ke humbur? • 19:51 20/04/2024
Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të jetës nëpërmjet artit apo ndikimit të tyre në publik, do të vijnë me një stil shumë personal interviste në “Ku Ke Humbur” me Jonida Aliçkollin. Për një periudhë kohe ata kanë qenë të famshëm e shumë të dashur nga publiku por kanë zgjedhur të tërhiqen nga karriera e tyre apo edhe daljet në ekran. E ftuar në këtë episod ka qenë moderatorja e mirënjohur Aida Shtino, e cila ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me karrierën e saj ku gjithashtu ka rrëfyer edhe më shumë për jetën e saj personale. Jonida Aliçkolli Aida Shtino
Nga “Njerëz të humbur” në “Ku ke humbur”/ Aida Shtino rikthehet në ekran…
Ku ke humbur? 19:51 20/04/2024
“Njerëz që postojnë një jetë që nuk ekziston”, për kë e ka fjalën Sakohoxha?
Ku ke humbur? 20:49 25/03/2024
Çun apo gocë? Nuk do e besoni ç’bëri Shakohoxha për të trashur zërin!
Ku ke humbur? 20:48 25/03/2024
Ekskluzive: Shakohoxha komenton kombëtaren në Europian!
Ku ke humbur? 20:47 25/03/2024
Pse u shkëput nga televizioni? Dritan Shakohoxha flet hapur për jetën personale dhe profesionale…
Ku ke humbur? 22:19 23/03/2024
Xhoi Bejko zbulon gjithçka mbi jetën familjare!
Ku ke humbur? 00:00 20/03/2024
Karrierë muzikore në Shqipëri apo Kanada? Ja çfarë thotë Xhoi Bejko…
Ku ke humbur? 00:00 20/03/2024