Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana • 20:25 19/04/2021
Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Orjola Pampuri, psikologe, pedagoge, tashmë pjesë e PD-së që nga viti 2017. Këtë vit ajo kandidon për deputete e 15-ta në listën e të djathtëve. Si ka qenë kjo eksperiencë për Orjolën? Për më shumë shikoni intervistën e plotë. Orjola Pampuri Klodiana Vata Ksenja Shoshaj
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana 20:25 19/04/2021
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Live From Tirana 18:08 19/04/2021
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Live From Tirana 17:59 19/04/2021
Kush ka kryesuar “Social Top 5” këtë javë?!
Live From Tirana 16:30 17/04/2021
Të besosh tek Karma apo tek Zoti? Ja çfarë thotë Fleura Shkëmbi!
Live From Tirana 15:45 17/04/2021
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?
Live From Tirana 14:36 17/04/2021
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana 14:17 17/04/2021
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana 16:39 15/04/2021
Jonida Shehu: “Denoncova fansin që më përndiqte dhe u gjykova”
Live From Tirana 16:38 15/04/2021
Si e prisnin fansat jashtë Top Albania Radio-s, flet Elona Duro
Live From Tirana 16:37 15/04/2021
Vlashent Sata zbulon çfarë ‘u bë sebep’ për njohjen me Dojna Memën
Live From Tirana 22:01 14/04/2021
Puthja e parë në historinë e filmave shqiptarë, flet aktorja Rita Gjeka
Live From Tirana 16:24 14/04/2021
“Të shikosh skena intime në prani të familjarëve” Franka Ikonomi zbulon eksperiencën e saj…
Live From Tirana 21:26 13/04/2021
E kanë tradhëtuar apo ka tradhëtuar, flet si rrallëherë Shqipe Hysenaj
Live From Tirana 16:04 12/04/2021
E vërteta e konkurrentëve të “Për’puthen”, tradhëtia nga VIP-at…Xhani Demika i thotë të gjitha!
Live From Tirana 16:03 12/04/2021
Detektivja private Shkenda Lili: “Nuk është tradhëtia arsyeja kryesore e divorcit”
Live From Tirana 16:02 12/04/2021
Bledi Strakosha: “Unë tradhëtoj sepse dua ta nxjerr veten jashtë rutinës”
Live From Tirana 16:01 12/04/2021
Kush është në krye të Instagramit dhe cilat VIP-a kanë humbur më shumë ndjekës këtë javë?!
Live From Tirana 15:43 10/04/2021
“Bërrylat” në karrierën 25-vjeçare të ish-koreografit të Elvana Gjata-s!
Live From Tirana 19:03 09/04/2021
Scooter është një lodër dhe jam shumë i lumtur që kam një lodër
Live From Tirana 17:17 09/04/2021
Arti mural pa pagesë që zbukuron rrugët e qytetit nga ‘street artists’
Live From Tirana 17:13 09/04/2021
“Njerëzit më ‘fake’ janë ata njerëz që nuk kanë një talent të veçantë…”
Live From Tirana 19:02 08/04/2021
Ina Kollçaku: “”Kam strija në disa pjesë të trupit e përpiqem të jem reale…”
Live From Tirana 17:43 08/04/2021
A janë VIP-at në jetën reale ashtu siç shfaqen në rrjete sociale? Flavio Qarri tregon të vërtetën…
Live From Tirana 17:42 08/04/2021
Megi Pojani për Mehdi Bushatin: “Sadist, gjakpirës, përbindësh i pangopur”
Live From Tirana 12:26 08/04/2021
Ekskluzive/ Albërije Hadërgjonaj: “Unë nuk jam servile, nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”
Live From Tirana 12:19 08/04/2021
Aktorja e njohur sugjeron për të gjithë ju 5 filmat e saj të preferuar!
Live From Tirana 12:18 08/04/2021
Albatros Rexhaj: “Nga presioni i rrjeteve sociale jam detyruar të tradhëtoj veten…”
Live From Tirana 16:19 06/04/2021
Cilat janë gabimet më të shpeshta që bëjmë kur shkruajmë shqip?
Live From Tirana 16:18 06/04/2021
Si e dëmtojnë rrjetet sociale zhvillimin dhe kulturën e drejtshkrimit shqip?
Live From Tirana 16:17 06/04/2021
Fjodora Fjora zbulon fokusin e vazhdueshëm në karrierë
Live From Tirana 12:28 06/04/2021
Hygerta Sako: “Mision i vështirë të gjesh burrë në Shqipëri”
Live From Tirana 12:26 06/04/2021
Jerina Lalaj: “Të krijoj një familje, dëshira ime më e madhe”
Live From Tirana 12:25 06/04/2021
Ervin Kurti: “Nuk më pëlqen procesi i martesës”
Live From Tirana 12:24 06/04/2021
“Social Top 5” vjen me ndryshime të mëdha
Live From Tirana 14:02 03/04/2021
Producenti ‘i panjohur’ shqiptar Apollo, zbulon sa albume të reja do të vijnë së shpejti
Live From Tirana 14:01 03/04/2021
Migena Kurushi: Autizmi dhe llojet e tij…
Live From Tirana 21:42 02/04/2021
Markolino “Roli i producentit është si të bësh psikologun”
Live From Tirana 21:36 02/04/2021
Ervin Gonxhi zbulon pse u largua nga grupi “Threedots”
Live From Tirana 21:35 02/04/2021