Një vështrim ndryshe i karrierës dhe jetës së artistit The Weeknd…
Top Albania Radio Special, Video Podcasts • 12:50 29/01/2022
Ka inteligjencë matematikore, ka inteligjencë gjuhësore, ka inteligjencë inter-personale, madje dhe intra-personale. Por ka edhe inteligjencë muzikore dhe një mënyrë e lehtë për të vërtetuar nëse ky kualitet absolut gjendet në asetet e mendjes suaj është të dëgjoni muzikën e The Weeknd. Pas ndjenjës që përjetoni teksa dëgjoni një vepër muzikore, fshihet pamja e fytyrës së krijuesit të saj. Në Specialen e Top Albania Radio-s, kemi folur pikërisht për muzikën dhe shpirtin e Abel Makkonen Tesfaye, ose ndryshe The Weeknd. Stenaldo Mëhilli Saix Dj
“Unifikon trupin dhe shpirtin…”/Instruktorja Jonida Çobani flet për përfitimet shpirtërore të jogës!
Live From Tirana 08:46 22/06/2024
Vazhdon ‘gara’ mes tyre, ja cilët janë ish-banorët e BBV3 që kanë fituar më shumë ndjekës në Instagram!
Live From Tirana 08:38 22/06/2024
Mes muzikës dhe studimeve për mjekësi, Vivian Biagioni tregon si lindi kënga e fundit “As unë as ti”!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
Numerologjia dhe cilësitë e të lindurve në numrin 1, flet Afërdita Zaja!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 00:00 22/06/2024
Pasó – Euro 2024/Mirlind Daku rrezikon përjashtimin, Shqipëria gjobën!
Pasó – Euro 2024 23:50 21/06/2024
Drejtoresha e TKOB, Abigeila Voshtina, në një rrëfim special mbi karrierën, familjen dhe raportin me artin!
Back to the Beginning 18:55 21/06/2024