Albanian’s Hot Top 30, Week of March 4th

Kur bëhet fjalë për bashkim të fuqive Dafina Zeqiri dhe Mc Kresha janë të parët që na vijnë ndër mendje. Me dhjetra këngë të realizuara së bashku, “Luj” është e radhës mes tyre. Edhe ky projekt ka ecur goxha dhe pritet të thyejë rekorde si shumë të tjera përpara.

David Dreshaj dhe Blero kanë publikuar projektin e ri muzikor, me titull “Ta Dija”, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip. David shquhet për bashkëpunime të suksesshme me artistë të ndryshëm dhe pritet që edhe ky me Bleron të jetë po ashtu.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Dafina Zeqiri ft. Mc. Kresha
Luj
2
David Dreshaj ft. Blero
Ta Dija
3
Elhaida Dani
Zemrës
4
Argjend Gjigja
Tolerom
5
Meriton Mjekiqi x Majk
Ku Je
6
Bardhi
Tradhtare
7
Alandy
Pa Limit
8
Art Abazi
Pa Gjumë
9
Ervin Gonxhi ft. Martin Hoxha, Vinsmoker
Face To Face
10
Mc Kresha x Lyrical Son Ft. Majk
Zemra e saj
11
ADION x Nonejm
Todo o Nada
12
Arta Kabashi & Anso
Inshallah
13
Elgit Doda
Do Vij
14
Ibro Deli
A thu
15
Xhensila
Zemër e Helmuar
16
Sardi
Ndoshta Ti Je Mirë
17
Stiv
Harruar
18
D-block Europe, Noizy
Eagle
19
Semi Jaupaj
Lulet
20
Anxhela Peristeri
Para Teje
21
Dafina Zeqiri
Huti
22
Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka
Eja dashuri
23
Meriton Mjekiqi x Bardhi
Firmato
24
Capital T
Propaganda
25
Rzon x Majk
Forca
26
Don Phenom
Supreme
27
Bennito x Big Basta
Guantanamo
28
Sardi Strugaj
Boshatisur
29
Yll Limani
Mos Prit
30
Yll Limani
Kqyrem tu shku