10 ndeshje pa fitore, situata është alarmante në Kombëtaren tonë të futbollit!
PASÓ • 18:22 19/11/2022
Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Glenti Nallbani Edi Manushi Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Redi Jupi Dj Ankloe
Real Madrid më afër se kurrë marrëveshjes me Kylian Mbappé!
PASÓ 19:43 17/02/2024
Derbi i zjarrtë Tirana-Partizani ndez stadiumin e kryeqytetit!
PASÓ 19:36 17/02/2024
Pasó 16 Shkurt/Derbi ndez kryeqytetin, Vllaznia bën 105 vjeç!
PASÓ 19:29 17/02/2024
Deklaratat e bujshme të dy yjeve të Manchester United ngrenë dyshime për skuadrat italiane!
PASÓ 22:43 10/02/2024
Beshiktash zyrtarizon Ernest Muçin, zbulohet shifra dhe paga e 22-vjeçarit!
PASÓ 22:36 10/02/2024
Shorti i Ligës së Kombeve/Shqipëria sfidon Çekinë, Ukrainën dhe Gjeorgjinë!
PASÓ 22:25 10/02/2024
Pasó 9 Shkurt/Muçi te Beshiktash për 10 milionë euro. UEFA, ‘dorëzohet’ Ceferin!
PASÓ 22:19 10/02/2024