06/2024

Dhënie dore dhe përqafim, Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli pajtohen në “Top Arena”!
‘Billboard Hot 100’ këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ hite!
Një trend i ri në rritje tek adoleshentët/ Suela Xhufi flet për përhapjen e drograve në Shqipëri!
Plane për martesë? Lisi Myrtaj zbulon traumën pas “BBV4”!
Një trend i ri në rritje tek adoleshentët/ Suela Xhufi flet për përhapjen e drograve në Shqipëri!
“Aktor për filma me pullë të kuqe…”, habit Lis Myrta!
Videoskandali seksual, Apeli i GJKKO-së rrit dënimin për Safet Gjicin!
“Një nga majmunët u përpoq të vidhte varësen e floririt…”/Zhaklina Gjolla ndan eksperiencën e saj në Indonezi!
Nga kodi i veshjes në kisha deri te fundjavat në plazh, ja çfarë duhet të dini para se të shkoni në Siçili!
BBC: Shqipëria, surpriza e këtij Europiani të Futbollit!
Tifozët shqiptarë grisin e djegin flamurin serb para ndeshjes Shqipëri-Spanjë!
“Kam gjetur një vend ku nuk abuzojnë tmerrshëm…”/Destinacioni i preferuar në Shqipëri i gazetares Zhaklina Gjolla!
Dëmtimet në Euro 2024, Varga me kocka të thyera të fytyrës/Mbappe kërkon maskën ideale!
Mëngjesi perfekt në Siçili?! Jo pa këto tri këshilla…
Këto janë 3 gjërat që duhet të dini nëse shkoni në Siçili!
Ja cilat janë gjërat që duhet të dini përpara se të udhëtoni në Spanjë!
Dy të arrestuar në kufi, njëri në kërkim nga Interpoli!
Asgjësohen mbi 5 mijë bimë kanabis në Lezhë, Elbasan dhe Shkodër!
Morinë, kapet grupi i kontrabandistëve/Në pranga 1 doganier, 3 policë nën hetim!
Tragjike, humb jetën aktori Tamyao Perry pas sulmit nga një peshkaqen!
Zgjedhjet e parakohshme, Franca rrezikon trazira civile!
“Shpresohet të funksionojë në mënyrë autonome…”/Inxhinieri bioteknik Ermand Mertenika flet për inteligjencën artificiale në mjekësi!
Ndodh për herë të parë në botë, 12-vjeçarit me epilepsi i vendoset një pajisje në tru për të kontrolluar krizat!
Vera e 2024 është për beqarët, flasin astrologët!
Netanyahu nuk pranon marrëveshje që i jep fund luftës në Gazë!
Viktima nga shpërthimi në një fabrikë të baterive në Korenë e Jugut!
Rrit tërfilin me 63 fletë dhe shënon rekord të ri botëror, ju njohim me Yoshiharu Watanabe!
E zhgënjyer nga bashkëmoshatarët e saj, e reja nga Kolumbia nis bashkëjetesën me 7 pensionistë!
BE-ja miraton sanksionet e reja kundër Rusisë!
Çaji i cili eliminon 8 centimetra nga beli juaj…
Forca shqipe/Kryeministri Rama reagon për ndeshjen me Spanjën në “Euro 2024”!
Si të eliminoni erën e keqe të qenushit tuaj nga shtëpia…
Sulm terrorist në Dagestan, oficerë policie dhe civilë të vrarë!
4 tipare për të cilat peshoret nuk janë aspak krenare!
Ju prezantojmë me qenin më të shëmtuar në botë!
Meta dhe Apple kanë diskutuar për partneritet?!
Të enjten debati presidencial Biden-Trump në SHBA/Pritet audiencë rekord!
E përmendi shpesh brenda BBV3, Stine flet për marrëdhënien me Roza Latin: “Nuk flasim fare, kemi qenë…”
Mund të futet në një çantë shpine, SpaceX zbulon antenën satelitore të internetit “Starlink Mini”!