Celebrities Gossip Showbiz

Adele reagon pas këngës së Shakirës me Bizarrap: “Gerard Pique është ‘në telashe’ pas ndarjes së tyre!”

Skuadra Shakira! Adele po mbështet divën e popit, Shakira pas ndarjes së saj nga Gerard Pique. Këngë fantastike! Gjithçka që Shakira ka thënë për Gerard Pique, romancën e tij me Clara Chia.

“Oh, e pashë performancën e saj në Jimmy Fallon mbrëmë”, tha 34-vjeçarja nga Anglia gjatë koncertit të saj të shtunën, 11 mars, në Las Vegas, sipas pamjeve në rrjete sociale. “Ish-burri i saj është në telashe!”

Shakira, 46 vjeç, bashkëpunoi me Bizarrap për një projekt muzikor të përbashkët në The Tonight Show Starring Jimmy Fallon të premten, më 10 mars. Pasi performuan duetin e tyre, “Bzrp Music Sessions, Vol. 53”, u shpreh Shakira për bashkëpunimin.

“Gjëja me këtë këngë është se ajo është bërë një himn për kaq shumë gra atje. Kam kaluar një vit shumë të vështirë pas ndarjes sime dhe kjo këngë ka qenë kaq e rëndësishme për mua,” tha këngëtarja e “She Wolf” – e cila u nda nga atleti 36-vjeçar vitin e kaluar pas 12 vitesh së bashku – i tha prezantuesit. Jimmy Fallon e këngës së saj, e cila u publikua në janar. “Ka qenë një mënyrë e shëndetshme për të kanalizuar emocionet e mia.”

Ajo vazhdoi: “Pasi publikuam këtë këngë, me të vërtetë u ndjeva sikur nuk kisha as fansa. Unë njoh disa vajza të tjera që kanë kaluar të njëjtat gjëra që kam kaluar unë, që mendojnë ashtu siç mendoj unë, që ndihen ashtu siç ndihem unë, të cilatu është dashur të durojnë kaq shumë katrahura siç më është dashur dhe mua. Dhe ju e dini, unë e shkrova këngën për mua, por gjithashtu, mendoj se ishte menduar të ishte – dhe ndoshta për kaq shumë gra atje që kishin nevojë gjithashtu për një zë për t’i përfaqësuar ato në shumë mënyra. ”