Aktualitet

Aksident i trefishtë në Lezhë, transportohet drejt spitalit një i plagosur!

Një aksident e trefishte ka ndodhur në hyrje të Lezhës në aksin e vjetër Lezhë Manati.

3 automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar në spitalin e Lezhës.

Një burrë rreth 55 vjeç ka marrë lëndime në fytyre ku po merr ndihmën mjekësore në urgjencën e spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.