Andi Vrapi: “Luizi nuk ka qenë ndonjë artist ‘WOW”!
Pardon My French • 23:12 02/02/2023
I ftuar në 'PMF' ishte Andi Vrapi për të komentuar ngjarjet më të fundit të përfolura në 'BBV'. Andi Vrapi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Ankloe
3 vajzat shqiptare në kopertinën e ‘Time’!
Pardon My French 20:04 18/04/2024
Në një film me Egla Cenon?! Julia Ilirjani zbulon gjithçka në TAR, flet për miqësinë me Ilnisën!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Egla e martuar për pasaportë italiane, Paloma zbulon sekretin!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Julia Ilirjani për Eglën: “Shpresoj mos të jetë në jetë reale si në BB VIP 3”!
Pardon My French 19:57 18/04/2024
Nga përmbytja e Dubait tek rrogat e larta në jug të Shqipërisë, zbuloni lajmet e javës!
Pardon My French 19:56 18/04/2024
“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French 23:11 11/04/2024
Strategjia e Jetmirit dhe Liamit, e tepruar apo e mirëmenduar?
Pardon My French 23:07 11/04/2024