Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit!
Pasó – Euro 2024 • 17:00 12/07/2021
Arben Manaj u bë pjesë e "Paso Euro 2020" me anë të një lidhjeje telefonike ditën e djeshme. Ai tregoi ngjarjen e ndodhur në Londër, në stadium, ku 100 tifozë kishin tentuar të thyenin barrierat për të hyrë brenda në “Wembley”. Arben Manaj Denis Dyrnjaja Albana Ruçi
Pasó 13 Korrik. Finalja e madhe Spanjë-Angli, analiza, histori dhe favoriti!
Pasó – Euro 2024 18:43 13/07/2024
Pasó 12 Korrik. Duelet e finales Angli-Spanjë dhe premtimi i kapitenit Rice!
Pasó – Euro 2024 17:55 12/07/2024
Pasó 11 Korrik. Spanjë-Angli, finalja mbretërore!
Pasó – Euro 2024 14:07 11/07/2024
Pasó – Euro 2024, 10 Korrik/ Spanja e rekordeve pret finalistin e dytë!
Pasó – Euro 2024 16:51 10/07/2024
Pasó – Euro 2024, 9 Korrik. Spanjë-Francë, sulmi apo mbrojtja? Kush shkon në finale?
Pasó – Euro 2024 16:33 09/07/2024
Pasó – Euro 2024, 8 Korrik/ “4 Fantastikët” e Europianit!
Pasó – Euro 2024 21:27 08/07/2024
Pasó – Euro 2024, 6 Korrik/ Gjermanët sulmojnë arbitrin, Pepe qan me Ronaldon!
Pasó – Euro 2024 17:10 06/07/2024