Eriselda Doko

Britania nis operacionin për dërgimin e emigrantëve në Ruandë, avokati Hasani: Vendim politik!
Emisioni i “RAI 3”, debat në Komisionin e Medias!
Pronari kinez: Harrojeni… TikTok-u nuk do të shitet!
Me mbështetjen e fondacionit “Dritan Hoxha” ndahen çmimet e “Robotech”!
Nju Jork, mbyllet dita e tretë e dëshmive në gjyqin penal ndaj Donald Trump!
Bardhi për Ramën: Nuk është vetëm qesharak, por edhe frikacak! Po i fshihet Kuvendit
Edi Rama refuzon interpelencën e kërkuar nga Grupi i PD për reportazhin e RAI3!
Boston mposhtet nga Miami në shtëpi, Oklahoma merr epërsinë 2-0!
Shkel fustanin dhe rrëzohet në skenë, vdes këngëtarja!
SHBA, Gjykata e Lartë shqyrton pretendimin e ish-presidentit Trump për imunitet absolut ndërsa ishte në detyrë!
Rritet presioni ndaj Kosovës për themelimin e Asociacionit
Francë, anulohen mijëra fluturime për shkak të grevës të kontrollorëve ajrorë!
Komisioni Hetimor i Shëndetësisë, mazhoranca mblidhet pa opozitën…miraton planin hetimor
1 në 5 banorë në muajin mars ishte turist i huaj…
Rusia veto ndaj rezolutës së SHBA-së për armët bërthamore!
Kushtetuesja rrëzoi kërkesën e Rithemelimit, Zhupa: Butrintin do e mbrojmë deri në fund, i drejtohemi SPAK
Arrestohen tetë pjesëtarë të policisë kufitare në Mal të Zi!
DPT: Në rast keqdeklarimi drejtohuni te Drejtoritë Rajonale përkatëse për rishikim këstesh!
Udhëhoqi ceremoninë në varrimin e Navalnyt, pezullohet prifti ortodoks!
Zyrtare, “Ohri” pjesë e procesit të dialogut me Kosovën!
Rithemelimi denoncon provimin e Magjistraturës: Kualifikoi studentët që janë prurje politike e PS!
Vladimir Putin denoncon për ‘tradhti’ zv. ministrin e mbrojtjes!
Ligji për emigrantët që do të dërgohen në Ruandë, OKB kritika Britanisë…
Amnistia penale, 24 gra dalin nga burgu!
Gjermania ngren akuza: Gjashtë anëtarë të dyshuar të IS-K kanë planifikuar sulme terroriste!
Padi në Gjykatë Kushtetuese, Ina Zhupa: Ndryshimet ligjore për Akademinë e Shkencave antikushtetuese!
Përdhunuan të miturën, 62 vjet heqje lirie për autorët!
Ky njeri kursimtar, jeton prej 10 vitesh në “botën e egër” me qenin e tij…
Kalimi me gomone në La Mansh, dënohet shqiptari në Angli!
Mbyllet mbledhja e Komisionit të Shëndetësisë, PS propozon draft-planin!
Kush e vrau gazetaren e BBC? Mediat britanike akuzojnë kriminelin serb…
Nëna vritet nga bombat, por bebja në barkun e saj arriti të mbijetojë…
Shqipëria, më shumë lindje në rajon!
Riorganizimi i Partisë së Lirisë… kush është në garë me Erisa Xhixhon, të besuarën e Metës?
PD: Rama ka penguar votën e diasporës, shqiptarët janë larguar nga keqqeverisja…
Pagesat elektronike, ja si do realizohet dhe kategoritë që përfitojnë…
BE: Rezultati i votimit në veri të Kosovës nuk kontribuon në uljen e tensioneve
Joan Laporta kërkon që “El Classico” të përsëritet…
Arrestimi nga SPAK-u i pronarit italian, rreth 150 punonjës fason rrezikojnë të mbeten pa punë…