Klisela Buzo

Mimoza Ahmeti dënohet për ndërtim pa leje…
Trendi më i ri i TikTok-ut për të ‘zhdukur’ rudhat!
Pasó Mondial 22 Nëntor. Argjentina komplikon kualifikimin.
Futbollist, model, fotograf, kuzhinier, po tani çfarë?! Brooklyn Beckham bën një kthesë në karrierë…
Kris Jenner ndan kartolinën e parë të Krishtlindjeve me të dashurin e saj 25 vjet më të ri!
Khloe Kardashian u shndërrua në princeshë, por pse?!
Justin Bieber bën urimin e veçantë të ditëlindjes për ‘njeriun e tij të preferuar’ dhe gjejeni kush është…
Pas shumë thashethemeve se është martuar me Ryan Gosling, Eva Mendes shihet me një unazë në gishtin e martesës!
Sa nënë e dashur, Kourtney Kardashian zbulon se nuhat flokët e prerë të djalit të saj!
Nuk u lejua të hynte në stadium për të parë ndeshjen e Botërorit, sepse kishte veshur bluzën ‘e ndaluar’!
Futbollisti i Uellsit qau gjithë ditën para ndeshjes në Kupën e Botës, për këtë arsye!
Një performancë magjike! Adele surprizon fansat në koncertin e saj!
U ndanë, u ribashkuan, Kendall Jenner dhe Devin Booker i japin fund romancës së tyre!
Sa romantike, Brooklyn Beckham mban Nicola Peltz në krah!
Sa të ëmbla, Naomi Campbell shihet në një shëtitje të rrallë nënë e bijë me vogëlushen e saj 18 muajshe!
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker sapo morën një vendim të rëndësishëm?!
Një super performancë nga Pink në nder të Olivia Newton-John!
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck postojnë TikTok-un e parë së bashku!
Machine Gun Kelly sfidon me look-un e guximshëm: “Ky kostum është vërtet i pakëndshëm për të urinuar.”
Katër muaj pas ndarjes, Romeo Beckham dhe Mia Regan konfirmojnë ribashkimin!
Kim Kardashian surprizon teksa mban veshur produktet e markës së Kanye West!
Një takim romantik i fshehtë, Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid shihen së bashku!
Një diva si Adele! Artistja me famë botërore refuzon qëndrimin në pronën luksoze!
Ed Manushi dhe Emanuela bëjnë prova për performancën e tyre në DWTS!
Arbër Çepani në prapaskenat e DWTS!
Julka Gramo fotografohet nga partneri i saj skenik Silvester në prapaskenat e DWTS!
Ardit Çuni në prapaskenat e DWTS, pak para kërcimit të tij të preferuar!
Ed Manushi dhe Emanuela bëjnë provat e fundit në prapaskenë, pak para performancës në DWTS!
Si ndihen Elhaida dhe Lediani pak para performancës së tyre në DWTS?!
Beniada Nishani pak para se të shfaqet në DWTS!
Erjola Doçi në prapaskenat e DWTS, pak para performancës së saj!
Nga “Paso” në DWTS, Glent Nallbani, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati në prapaskenat e show-t!
Ed Manushi dhe Alesia Bami në përgatitjet e tyre për DWTS!
U tha se Eva Mendes është martuar me Ryan Gosling, reagon aktorja me famë botërore!
Arbër Çepani: “Elhaida, trembu, dridhu, sepse Arbri po vjen!”
Pamje nga skena e “DWTS” pak orë para episodit të sotëm! Çfarë do të ndodhë këtë të premte?!
Për pak komoditet, pesë pantallona që nuk duhet të mungojnë në Ditën e Falënderimeve!
Cili çift do të marrë më shumë pikë se ai këtë të premte sipas Salsanos?!
Kjo e premte premton shumë. Isli Islami na zbulon më tepër lidhur me performancat që ju presin…