Celebrities Gossip Showbiz

Bardhi surprizohet nga e motra në “BBV3”, ja mesazhi i saj për banorin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment. Mes banorëve kanë lindur pëlqimet, ngacmimet si edhe çiftet e para. Ndërkohë, Vëllai i Madh i ka bërë një surprizë të bukur Bardhit, i cili në ditët e fundit është përballur me një krizë në lidhjen me Sarën. Motra e Bardhit, Afërdita Idrizi ka mbërritur në shtëpi për t’i dhënë më shumë kurajo të vëllait dhe ndihmuar atë që të përballet si duhet me lojën.

Mos qaj, duhet të jesh i fortë. Tani, më dëgjo pak mua sepse unë po të dëgjoj gjithë kohën. Këtu ke hyrë për të luajtur, duhet të luash. Të flasësh, të debatosh pavarësisht nëse janë debate reale apo jo. Këtu gjithçka reale është dhe nëse të zënë krevatin kështu duhet të bësh edhe ti. Të shtëpisë janë mirë, të gjithë të kanë bërë të fala. Duam të të shohim ty ashtu si je edhe në shtëpi, batuta më shumë, debate më shumë.