Belinda Dragot: “Shumë mundësi më janë dhënë nga bukuria, po mësove ta përdorësh…”!
Ndryshe • 10:40 29/02/2024
E ftuar në emisionin ‘Ndryshe‘ në Top Albania Radio ishte modelja dhe influencerja Belinda Dragoti, tashmë së fundmi edhe pjesë e emisionit ‘Rrethi Katror‘! Sigurisht që në këto kohë kur Big Brother Vip ka mbërthyer shqiptarët përpara ekranit, nuk mund të mungonin edhe pyetjet rreth këtij emisioni. Belinda Dragoti Salsano Rrapi Visjan Ukcenaj Adi Pojana Dj Vini
Rike Roçi: Më bullizonin sepse isha shqiptare!
Ndryshe 20:21 15/05/2024
Rike Roçi: Nuk do pranoja 1 milion dollarë për s*ks!
Ndryshe 20:21 15/05/2024
Himarioti verior për Ramën: Skilipec i ndyrë, bullizon grekët!
Ndryshe 20:20 15/05/2024
A duhet falur tradhtia padashje?
Ndryshe 20:19 15/05/2024
Rike Roçi: Ëndrra ime është të bëhem nënë…
Ndryshe 20:18 15/05/2024
“Jam i pasur, jo shumë i pasur”, Samir Mane zbulon biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri!
Ndryshe 00:00 09/05/2024
Samir Mane: “Shisja qofte, hapa dyqanin e parë privat në Shqipëri”!
Ndryshe 00:00 09/05/2024