Celebrities Gossip Showbiz

“Bën gjëra që nuk do donte t’i bënte…”, për cilën banore e ka fjalën Françeska?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Françeska ka biseduar ditën e sotme me Rozën, ku ka analizuar lojën e Erjolës. Banorja është shprehur se Erjola bën gjëra që mendon se vlejnë për të kapur një situatë dhe kur vjen puna tek vetja e saj kthehet në një njeri komplet tjetër.

Mendoj që ndonjëherë është kjo dispozita për të krijuar dhe jo sepse ti e ndjen për ta bërë, që çon drejt disa reagimeve të tepërta dhe pastaj kur kthehet tek vetvetja në fakt nuk do i bënte. Mendoj që Erjola i bën gjërat duke menduar’kjo është për të kapur një situatë’ edhe e bën. Dhe kur kthehet tek vetvetja kthehet tek ajo që është zemër madhe, fal, nuk e ka problem, nuk i bën shumë përshtypje.

Punët e shtëpisë vazhdojnë të jenë një problem në shtëpi dhe debatet për këtë vazhdojnë. Ditën e sotme Roza ka debatuar me Eglën, pasi e ka akuzuar se nuk ka bërë asnjë herë punë në shtëpi.