Celebrities Gossip Showbiz

Boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe partnerja e tij së shpejti prindër për herë të dytë!

Kanë kaluar gati 2 vite që kur boksieri i njohur Robin Krasniqi dhe partnerja e tij Marigona u bënë prindër të një djali. E tashmë një tjetër bekim po vjen në jetën e tyre. Ka qenë Marigona, e cila me anë të një fotoje të postuar në Instagram ka dhënë lajmin e bukur se një tjetër bebe po vjen në jetën e tyre.

Po, bebi numër 2 po vjen. Me zor pres të të takoj!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Robin (Haxhi) Krasniqi, ka mposhtur portugezin Jorge Silva në ndeshjen e zhvilluar në Augsburg të Gjermanisë me pikë pas dhjetë raundesh. Përballja i takonte kategorisë gjysmë të rëndë e s’ishte e vlefshme për ndonjë titull apo kualifikuese për ndonjë titull.