Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Brad Pitt bën ndryshimin e dukshëm gjatë ceremonisë së “Golden Globes”!

Brad Pitt tregoi buzëqeshjen e tij miliona dollarëshe në ceremoninë e 80-të vjetore të “Golden Globes” në Los Angeles të martën mbrëma, pasi rregulloi dhëmbin e tij të përparmë të copëtuar. Aktori, 59 vjeç, dëmtoi dhëmbin prerës vitin e kaluar dhe ishte fotografuar në tapetin e kuq gjatë muajve të fundit me një gërvishtje të dukshme në buzëqeshjen e tij.

Por Brad ka pësuar një ndryshim në këtë ditë, teksa është shfaqur perfekt përsa i përket pamjes në ceremoninë e mbushur me yje, e cila u mbajt në hotelin “Beverly Hilton”. I veshur me një kostum të zi klasik dhe papijon, aktori dukej më i pashëm se kurrë më parë, teksa ishte ulur pranë yllit të tij në Babiloni, Margot Robbie.

Në korrik, fansat vunë re se Brad kishte prerë dhëmbin e tij në premierën e tij në Mbretërinë e Bashkuar për filmin e tij thriller “Bullet Train” në sheshin Cineworld Leicester të Londrës. Aktori u komentua shumë për fotot që tregonin një gërvishtje të lehtë në dhëmbin e përparmë të djathtë. Por me dhëmbët tani të rregulluar, Brad buzëqeshi për një foto me Colin Farrell dhe qeshi në mënyrë të sikletshme kur Regina Hall e përmendi gjatë ceremonisë. Aktorja e filmit të frikshëm, tha me shaka teksa i drejtoi sytë nga aktori që ishte ulur në rreshtin e parë:

Përshëndetje të gjithë! Na vjen keq, mendoj se ma kanë thënë gabim emrin… është zonja Pitt.

Kjo shkaktoi një të qeshur në sallë edhe nga ana e Brad, por gjërat u bënë të sikletshme kur Hall tha që fituesi i çmimit Oscar ishte ‘i zemëruar’ për shakanë. Jennifer Coolidge,  me “House Of The Dragon” dhe biletat e Steven Spielberg, “The Fabelmans” ishin fituesit e mëdhenj në “Golden Globes” vjetor të 80-të. Filmi “The White Lotus”, me Jennifer, fitoi çmimin si aktorja më e mirë në rol dytësor, ndërsa “The White Lotus” triumfoi në kategorinë e serive më të mira të kufizuara, serialeve antologjike ose filmave televizivë gjatë ceremonisë në “The Beverly Hilton” në Beverly Hills.