Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën!/ Roza Lati flet për rikthimin në ekran…
Big Brother Radio • 20:44 14/05/2024
Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër. Por, të gjithë janë dakord në një pikë: “Big Brother” nuk lë askënd indiferent. Monika Lubonja Roza Lati Elona Duro
Monika Lubonja refuzon të komentojë Eglën!/ Roza Lati flet për rikthimin në ekran…
Big Brother Radio 20:44 14/05/2024
Aldor Nini për BBV: “Banori më me influencë në rrjetet sociale është…”!
Big Brother Radio 22:01 13/05/2024
Çfarë do të mbajë mend Shkëlqim Bega nga BBV?/Egla apo Heidi, Arjola Shehu zgjedh fituesen e BBV3!
Big Brother Radio 21:30 11/05/2024
“Si mund të jetë Heidi lojtare e fortë?”/ Plas debati në studio, zbulohen finalistët!
Big Brother Radio 21:07 11/05/2024
“Më i preferuari është Ledioni…”/Miri i “West Side Family” zbulon emrat e finalistëve të BBV3!
Big Brother Radio 18:47 10/05/2024
Ismet Shehu: “Të martave dhe të shtunave bizneset falimentojnë”!
Big Brother Radio 18:38 09/05/2024
A e ka uruar Efi Dhedhes çiftin Luiz-Kiara për lindjen e vajzës së tyre?!
Big Brother Radio 19:13 08/05/2024