“Dua të dalë Ilnisa”/ Ledjona Xheladinaj në TAR: Meritoni të mbajë fjalën!
TAR Exclusive • 13:20 08/04/2024
Dje ishte premiera absolute e filmit aksion “Guxim”, në Cineplexx TEG, një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Aktorët dhe personazhet e njohur vip kanë dhënë intervista lidhur me pritshmëritë e filmit, teksa ish-banorët e “BBV3” kanë komentuar nominimin dhe dinamikat më të fundit të ‘reality show’.
“Dua të dalë Ilnisa”/ Ledjona Xheladinaj në TAR: Meritoni të mbajë fjalën!
TAR Exclusive 13:20 08/04/2024
Mjeshtri i Madh Mehdi Malkaj vjen si rrallë herë në një film aksion, ja si shprehet ai për “Guxim”!
TAR Exclusive 20:07 06/04/2024
Fiorela Rustemi, aktorja antagoniste e cila vjen me rolin e rëndësishëm në filmin “Guxim”!
TAR Exclusive 20:05 06/04/2024
Nga industria muzikore në atë kinematografike, Evi Reçi vjen me personazhin e saj në filmin “Guxim”!
TAR Exclusive 20:02 06/04/2024
Drilon Hoxha dhe realizimi i pestë kinematografik mban emrin “Guxim”, ja çfarë na zbulon më shumë!
TAR Exclusive 19:57 06/04/2024
“Mes dy meshkujve që unë jam dashuruar…”/Filmi i parë për aktoren protagoniste, Livia Lozi!
TAR Exclusive 19:03 06/04/2024
Shpulla virale që ka marrë nga Driloni/ Lorenc Kaja dhe personazhi i tij i luhatshëm në filmin “Guxim”!
TAR Exclusive 18:41 06/04/2024