Celebrities
Tenton të ngjitet në skenë por rrëzohet e thyen një brinjë, fansi i veshur me flamurin izraelit ndërpret koncertin e Coldplay!

Një koncert i Coldplay në Greqi u ndërpre pasi një burrë që mbante veshur flamurin…

“Fantazma urinoi në tualetin e mikut tim…”/Will Smith befason me deklaratën e tij!

Në një paraqitje në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, aktori i njohur Will Smith…

Epo qejfi ‘kushton’, ja sa para duhet të paguani nëse doni të bëni një foto me Chris Brown!

Fansat e reperit të njohur Chris Brown-it kanë habitur me pozat e tyre krahas yllit…

“Legeni…”/Babai i Jori Dellit bën reagimin epik pasi dëgjon këngën e re të Fred De Palma-s!

Jori Delli prej disa kohësh është duke shijuar romancën e saj me reperin e njohur italian,…

Aksidentohet rëndë me makinë këngëtari Paul Jason Klein, përfundon në spital!

Këngëtari i njohur Paul Jason Klein është duke u përmirësuar pas një aksidenti të frikshëm…

Françeska Murati shtatzënë? Fotoja e ish-banores së BBV3 bën lëmsh rrjetin!

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar lajmi se ish-banorja e BBV3, Franceska Murati është…

Pas fitores në Miss Universe Albania, Françeska Rustem ka një përgjigje për komentet negative!

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

A e ka ndihmuar bukuria të arrijë gjërat më lehtë në jetë? Ja si përgjigjet Françeska Rustem…

Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të…

U tërhoq nga muzika?! Rihanna reagon për herë të parë: “Më jepni pak kohë që unë…”

Para pak ditësh qarkulloi kudo në rrjetet sociale dhe në media lajmi se Rihanna ka…

“Ndihem e bekuar që kam dikë aq të…”, Diola Dosti poston videon romantike me partnerin!

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Diola Dosti, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video…

Në depresion pas ndarjes? Ben Afflek i rikthehet “vesit” të vjetër!

Ben Afflek dhe Jennifer Lopez kohët e fundit janë kthyer në kryefjalë kudo në media…

“Pusho e qetë…”, Vesa Smollica humb njeriun e shtrenjtë!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të…

“Lëre atë Gracianon…”, Argjira Spanca jep përgjigjen epike!

Një nga ngjarjet më të përfolura në media ka qenë ndarja e Argjira Spancës nga…

Meriton Mjekiqi postoi një foto në “Instagram”, Ilnisa Agolli ka diçka për t’i thënë!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të…

Poston pozat “hot” me bikini, Ledina Çelo gjithmonë e më në formë!

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, ndan herë pas here foto me bikini me ndjekësit e…

Në kulmin e thashethemeve, Xhensila Myrtezaj ‘vulos’ atësinë e djalit të saj!

Ndarja e çiftit të njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër…

Ajo është një nga femrat më të bukura në botë, ja sa vjeç mbush modelja e famshme!

Ajo është konsideruar si një nga femrat më të bukura në botë dhe sot feston…

Si dy pika ujë, Loredana takon sozinë e saj!

Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me…

“Po konsumohet një muzikë shumë e keqe…”/Gjergj Kaçinari flet për rikthimin e grupit Rool dhe hapat e ardhshëm!

I ftuar në “Live From Tirana” ka qenë artisti i talentuar Gjergj Kaçinari. Ai është…

“Piva viagra me Big Mamën…”, Robert Berisha habit me historinë si u mashtruan nga pronari i shtëpisë!

Robert Berisha dhe Big Mama janë dy artistë shumë të pëlqyer nga shqiptarët e diasporës…

“E ka pranuar edhe vetë Papa…”/Elton Tozaj flet për lidhjet homoseksuale dhe jo vetëm!

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë Elton Tozaj, ish-banor…

Nga Ilnisa Agolli, te Kejvina Kthella, vajzat e showbiz-it zgjedhin aksesorin trend të kësaj vere!

Ndërsa jemi në vitin 2024, adhuruesit e modës po pyesin nëse kapelet do të vazhdojnë…

Cilët ishin meshkujt e famshëm të veshur më mirë të muajit maj 2024?

Maji, muaji kalendarik nga i cili sapo kemi dalë, na jep mundësinë të eksperimentojmë me…

Muzikanti i njohur Kevin Jonas zbulon se është diagnostikuar me kancer të lëkurës!

Muzikanti dhe aktori i njohur Kevin Jonas ka zbuluar së fundmi se është diagnostikuar me…

Probleme me stomakun, shtrohet në spital prezantuesja e njohur Oprah Winfrey!

Së fundmi është shtruar në spital prezantuesja e njohur Oprah Winfrey për shkak të një…

Vandalizohet portreti i Mbretit Charles III në Londër/VIDEO!

Aktivistët e Animal Rising vandalizuan së fundmi portretin e ri zyrtar të Mbreti Charles III…

Aktori i njohur Kevin Spacey shpërthen në lot duke deklaruar se nuk ka më para dhe nuk ka ku jeton!

Aktori i njohur Kevin Spacey shpërtheu së fundmi në lot në “Piers Morgan Uncensored” duke…

Hera e parë që “Big Brother VIP” e fiton një grua, Egla Ceno: “Hyra në të gjitha pellgjet që pashë dhe u zhgërreva…”

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, ishte mëngjesin e sotëm e ftuar në…

Egla Ceno flet për lojën e saj brenda BBV3: “Ose do aktivizoja skuthllëkun, ose ashpërsinë…”

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, ishte mëngjesin e sotëm e ftuar…

Egla Ceno ka dy fjalë për njerëzit që kanë kritikuar lojën e saj: “Një gazetar profesionist i ka vënë gishtin vëllait tim…”

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, ishte mëngjesin e sotëm…

“Nga burgu në burg…”/ Egla Ceno tregon gjendjen e saj shëndetësore!

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, ishte mëngjesin e kësaj…

“Sot lulëzon arti i humorit në politikë”/ Bujar Kapexhiu dhe vazhdimësia e tij në botën artistike!

Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. Shkundja sarkastike e realitetit politik dhe social që jetojmë…

Ilnisa Agolli postoi foton me Meriton Mjekiqin e vëmendjen e merr komenti i moderatorit!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të…

“Askush nuk guxon…”, Dafina Zeqiri shtatzanë? Këngëtarja vjen me një deklaratë!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e…

“Largohu nga unë!”, Lana Del Rey përplaset me një fotograf në rrugët e Parisit!

Gjatë një udhëtimi të fundit në Paris, Lana Del Rey thirri fotografët që po e…

“Përgjithmonë”, Ilnisa Agolli publikon foton duke u puthur me Meriton Mjekiqin!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të…

Bazuar në eksperiencën e saj personale?! Arnita Beqiraj: “Jeta në çift do punë, por vetëm nëse ke dëshirë…”

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë regjisorja Arnita Beqiraj. Ajo ka diskutuar më…

Studimi tregon se çiftet ndahen pas pushimeve të para bashkë, Arnita Beqiraj: “Më duhet një partner, jo shok dhome…”

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë regjisorja Arnita Beqiraj. Ajo ka diskutuar më…

Ledjona Xheladinaj poston fotografinë e ëmbël me të bijën!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të…