Celebrities
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz më se të dashuruar në prapaskenat e kopertinës së “Tatler”!

Ajo është ylli më i fundit i kopertinës së revistës Tatler. Të premten, Nicola Peltz…

Nëna e Billie Eilish flet për vështirësitë e artistes në botën e muzikës!

Billie Eilish është një nga artistet e reja në moshë më të talentuara dhe të…

Gjendja shëndetësore e Elton John shqetëson fansat e artistit!

Elton John ka performuar në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar kohët e fundit si pjesë…

“Bekuar qofshin 7 burrat e vegjël”, çfarë nënkupton postimi i fshirë tanimë i Trixas?

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja…

Fifi reagon e përlotur ndaj fjalëve të Zhaklinës: “Adisit i thonë ku e gjete këtë k*rvë…”

Fifi është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr…

“Më fal që nuk jam ruajtur për ty”, Zhaklin Lekatari reagon ashpër ndaj deklaratës së Fifit: “Jam e neveritur!”

Fifi është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr…

Nicola Peltz: “Më pëlqen ta shoh Brooklyn të mësojë nga babai im…!

Gruaja e Brooklyn Beckham tha se ai ndihej nën presion për të kënaqur njerëzit me…

Anxhela Peristeri rrëfen për TAR gjithçka mbi këngën e saj më të re që titullohet “Adrenalina”!

Sot e ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Anxhela Peristeri. Këngëtarja e njohur…

“Dhëmbë për dhëmbë” me njëri-tjetrin, është rradha e Gerard Pique të hakmerret ndaj Shakira-s!

Gjithçka tregon për një betejë ligjore mes këngëtares kolumbiane Shakira dhe futbollistit spanjoll Gerard Pique…

Të gjithë së bashku në Hollywood, familja e Elvis Presley-t nuk mund të dukej më bukur se kaq!

Tre breza të familjes së Elvis Presley-t, shënjuan emrat dhe gjurmët e duarve në Hollywood…

Sharon Stone zbulon se ka humbur nëntë fëmijë për shkak të abortit!

Aktorja e njohur Sharon Stone ka tronditur me deklaratën e saj të fundit. Në një…

Nga punëtor fabrike në ‘mbret’ TikTok-u! Ju njohim me Khaby Lame!

Një ish-punëtor fabrike me origjinë nga Senegali zyrtarisht është bërë ylli më i ndjekur i…

Bëhuni gati sepse Johnny Depp do të vizitojë Europën shumë shpejt!

Ylli i Hollywood-it, Johnny Depp, është nisur drejt Evropës për një turne jashtë shtetit me…

Brenda apartamentit luksoz të Hugh Jackman!

Aktori i njohur Hugh Jackman ka nxjerrë së fundmi në shitje për 38.9 milionë dollarë…

Kris Jenner shpall kandidaturën e saj për Presidente të SHBA!

Kris Jenner i la të gjithë të habitur të enjten pasi ylli i “The Kardashians”…

Del në ankand pas 60 vitesh kaseta e një interviste të John Lennon!

Një regjistrim zanor në të cilin John Lennon rrëfente se nuk mendonte se ‘The Beatles’…

Misteri u zbulua, ja çfarë ‘po kurdisin’ Sardi Strugaj dhe Luar!

Një nga zërat e rinj më të talentuar të momentit, Sardi Strugaj na ka surprizuar…

Kida na mahnit me pozat e fundit me bikini!

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura të momentit. Këngët e…

“Si të lë Marku të përgjigjesh kështu?” Rudina Dembacaj i jep ndjekëses përgjigjen epike!

Me datë 1 tetor të vitit të kaluar, aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer…

Muzika ka qenë një shpëtim për të, Eminem flet për dashurinë e tij të madhe!

Eminem ka vlerësuar efektet që mund të ketë repimi në shëndetin mendor, duke e quajtur…

Pasi fshiu profilin e saj, Britney Spears rikthehet në Instagram!

Britney Spears është kthyer në Instagram një javë pasi ngjalli shqetësime duke fshirë në mënyrë…

Bashkëpunimet nuk paskan të ndalur këtë verë, Enca dhe Rina mund të na sjellin një surprizë?

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë…

Nëse mendonit se do t’i mungonte verës e kishit gabim, Fero paralajmëron surprizën e tij!

Fero është një nga reperët që ka spikatur në tregun muzikor dhe ka pasur një…

Einxhel Shkira shtatzënë?! Shenjat që na bëjnë të dyshojmë…

Kur bëhet fjalë për “Big Brother Vip Albania”, një nga ish-banoret më të diskutuara sigurisht…

Rikthimi i Belen Rodriguez me Stefano De Martino parë nga sytë e Antonino Spinalbese!

Pas përfundimit të historisë së dashurisë me Belen Rodriguez, Antonino Spinalbese, i cili ka edhe…

Njihuni me hitet që Ledri Vula do të performojë në “A Live Night”!

Ledri Vula është artisti që pritet të performojë dhe të rrëfehet këtë të shtunë në spektaklin…

Për momentin është ‘trokë’ por Amber Heard duket se e ka gjetur zgjidhjen për t’i paguar borxhin Johnny Depp!

Amber Heard së fundmi thuhet se është në bisedime për të shkruar një libër që…

Nuk ndalen problemet për Dua Lipa-n, pasi policia i bllokoi makinën haset me një tjetër telash!

Këngëtarja e njohur Dua Lipa është paditur së fundmi sërish për shkelje të të drejtave…

Fitoi gjyqin për “Shape of You”, njihuni me dëmshpërblimin që mori Ed Sheeran!

Këngëtari i famshëm britanik, Ed Sheeran, ka marrë mbi një milion euro dëmshpërblim, pasi fitoi…

Mezi paska pritur ndarjen e saj nga Pique, Shakira merr propozimin më të çuditshëm për martesë!

Pas ndarjes nga Pique, këngëtarja e njohur Shakira është përballur me një situatë të pakëndshme….

Teksa Kris Jenner priste një fëmijë nga Kendall, supermodelja i jep fund lidhjes me Devin Booker!

Supermodelja Kendall Jenner dhe Devin Booker i kanë dhënë fund pas dy vitesh lidhjes së…

Disa nga hitet më të pavdekshme mbajnë ‘vulën’ e saj, këngëtarja e famshme Duffy rrëfen dramën e jetës!

Në fund të viteve 2000, këngëtarja britanike Duffy mori një famë të madhe të menjëhershme,…

Aktori i njohur Bill Cosby shpallet fajtor për abuzime seksuale me të mitura!

Një gjykatë në Kaliforni e shpalli aktorin e famshëm amerikan Bill Cosby fajtor për sulm…

“Mos e vrit mendjen…” Me kë e ka Donaldi këtë postim?

Donald Veshaj prej muajsh tanimë është një nga emrat më të përfolur në media dhe…

A do të hynte në “Big Brother Vip?!” Gena përgjigjet në TAR!

I ftuar në këtë episod të “Pardon My French” ishte Gena, një artist shumë i…

Nga fillimet e karrierës e deri te njohja me partneren, Gena tregon gjithçka në TAR!

Gena është një artist shumë i njohur dhe prej vitesh vazhdon të mbetet i pëlqyer…

Shalli në kokë, trendi më i fundit që kanë përvetësuar vajzat e showbiz-it!

Duket se një gjë shumë në modë së fundmi është të vendosësh një shall në…

Semi pëson ulje drastike në peshë, por cila është arsyeja?

Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother…

Pas Albanit, Soni Malaj paralajmëron bashkëpunimin e radhës!

Soni Malaj është një ndër këngëtaret me më shumë vite në tregun tonë muzikor dhe…