Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Ndryshe

Ndryshe
Shpjegimi i vargjeve të GEASY – MAJK “Hajde te Baba”
Lela në lojë: Edi Ramën do ta krahasoja me një tigër
Alfred Lela: Më mirë i ftuar sesa moderator!
Portokallia vjen në Top Albania Radio?!
Vargjet e këngës së Luana Vjollcës “Benzina” nën syrin e Koloretos
A ka dashnore?! Enkel Demi: Do ishte bukur …
Guri Koço zbulon planet për vitin 2021
Era Rusi zbulon bashkëpunimin që mezi po e pret!
Zheji: “E vërteta për thashethemin e videos porno të ish-Ministrit të PS!”
Monika Kryemadhi: E lë Ilirin me femra të tjera…
Braçe: S’kam moshë për Kryetar Bashkie, do të plakem si fermer!
Teksti i këngëve në syrin e Koloretos
Elton Deda: Çdo lloj pandemie që të vijë, nuk largohem nga Shqipëria!
Halit Valteri i bën “like” Megi Pojanit gjatë seancës në parlament
Koloreto zbulon kuptimin e vargjeve të këngës “Paranoja”
Koloreto shpjegon vargjet e këngës së Ledri Vulës
Nard Ndoka: “Do të heq dorë nga politika”
Irini Qiriako këndon live muzikë të lehtë
Ja si shpjegohet teksti i këngës “Panorama” nga Koloreto
Xheni dhe Mikela rrëfejnë situatat kur janë paragjykuar
Eranda Libohova jep përgjigjen pse nuk është martuar
Zbulohet kuptimi i tekstit të hitit muzikor “Ta Du Majmunin”
Myslim Murrizi: “Qytetarët të gjuajnë me votën të pamoralshin”
Kozma Dushi zbulon se kujt ja dha puthjen e parë, por jo vetëm kaq…
Ja shpjegimi i poezisë së Dafina Zeqirit, “Million $”
Spartak Ngjela tremb të rinjtë: “Martesa është një risk i madh”
Dashnor Diko rrëfen historinë komike me emrin e tij
Ervin Salianji kalon me sukses pyetsorin politik të Salsanos dhe Palomës
Ervin Salianji zbulon pse femrat e kanë fiksim?!
Ervin Salianji zbulon se kush kategori njerëzish e voton më shumë
Top Albania Radio