Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Albana Osmani: “Të dashurin që kam patur në imagjinatë, atë e kam patur edhe në të vërtetë!”
Ndryshe • 20:24 24/11/2021
E marta “Ndryshe” nuk mund të vinte pa emisionin tuaj të preferuar. Në prezantimin e Salsanos dhe Adit, këtë episod mund të themi me plot gojë se çfarë nuk u tha. E ftuar në studio ishte prezantuesja e njohur Albana Osmani, e cila së fundmi padyshim na ka shfaqur dhe talentin e saj si shkrimtare me librin “Çika” që bëri një bujë shumë të madhe dhe nuk shpëtoi pa ju përgjigjur disa pyetjeve 'pikante' nga Salsano dhe Adi. Albana Osmani Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Albana Osmani: “Të dashurin që kam patur në imagjinatë, atë e kam patur edhe në të vërtetë!”
Ndryshe 20:24 24/11/2021
Albana Osmani: “Supozohet se banorët e “Big Brother” janë VIP-a, po i shohim vetëm duke qarë!”
Ndryshe 20:16 24/11/2021
Një rrugë me emrin e Ermal Mamaqit, telefonata kurth!
Ndryshe 18:58 24/11/2021
Një barcaletë për Shakohoxhën…
Ndryshe 18:52 24/11/2021
Kush e çmend Albanën?!
Ndryshe 18:47 24/11/2021
Albana apo Arbana Osmani? Prezantuesja zbulon ofertën për të qenë prezantuese e “Big Brother VIP”!
Ndryshe 18:41 24/11/2021
Albana Osmani zbulon arsyen se përse u largua nga ekrani dhe nuk ishte aspak me dëshirën e saj!
Ndryshe 18:08 24/11/2021