Zhaklin Lekatari flet në lidhje me ndikimin e Big Brother në jetën e saj!
Ndryshe • 17:23 25/01/2023
E ftuar në emisionin “Ndryshe” ishte Zhaklin Lekatari, e cila momentalisht po përflitet shumë për rolin e saj si opinioniste në Big Brother. Zhaklina ka lënë impenjimin e saj nga Prime i Big Brother për të na treguar eksperiencën e saj në këtë reality-show, opinionet mbi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe marrëdhënien e saj me Arbër Hajdarin. Zhaklin Lekatari Salsano Rapi Adi Pojana Dj Vini
Zhaklin Lekatari flet në lidhje me ndikimin e Big Brother në jetën e saj!
Ndryshe 17:23 25/01/2023
“Nuk bëhem pjesë e ditëlindjes së Oltës se jam vogëlush”, Ronaldo Sharkës s’i del e keqja!
Ndryshe 17:17 25/01/2023
“Olta nuk është e ligë por teatrale”, Zhaklin Lekatari ka një mendim për secilin banor të BBV!
Ndryshe 17:09 25/01/2023
Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”
Ndryshe 17:00 25/01/2023
Zhaklin Lekatari zbulon se ka qenë viktimë e sulmeve fizike dhe kibernetike!
Ndryshe 16:57 25/01/2023
Barcaleta e javës/ “Ishte një çift që po shikonte Big Brother…”
Ndryshe 18:29 18/01/2023
“Nuk mbaj kah politik!”- ‘Xhoda’ refuzon të jetë përfaqësues i Basketbollit!(Telefonata Kurth)
Ndryshe 18:21 18/01/2023