Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Sot Nuk Është e Hënë

Sot Nuk Është e Hënë
Libri në radio: “Qytetet e padukshme”
Ja si ndikojnë operacionet plastike në jetën në çift…
“Edi Rama bën humor më mirë se ne” shprehet Gentian Zenelaj
Si ndikojnë videot për të rritur në marrëdhënien në çift?
“Kohë Antishenjë” libri i Maks Velos që tregon për përjetimet e shkrimtarit
Çfarë ka zbuluar Blerina Shehu për tregun imobiliar në Shqipëri?
Pse janë shtuar divorcet gjatë pandemisë?
Salsano Rrapi: Jam gjithmonë i uritur pas marrëdhënies me gruan…
Libri në Radio: Kohë Antishenjë
Halli i Besmir Bitrakut është “pjata e Vitit të Ri”
Horoskopi Gej – Pjesa e dytë
Horoskopi Gej – Pjesa e parë
A ndjehen të kërcënuara gratë e martuara nga ato beqare?! Diskutojnë Salsano dhe Koloreto
Dorian Matlija shpjegon “cancel culture” në rrjete sociale
Libri në Radio: Gabimet më të rëndomta në drejtshkrimin e shqipes!
Reflksione Trumpiane: Duhet të punosh për vendin apo për njeriun që të ka punësuar?!
Batutat më të çuditshme të kryeministrit Rama në publik
Lidhjet “Friends with benefits” diskutojnë Salsano dhe Koloreto
Andi Kananaj: A besoni se toka është e sheshtë?!
Pse vajzat e reja pëlqejnë burrat e mëdhenj në moshë?
Libri në radio: “Mbi tiraninë”
Alfred Lela: Shqiptarët merakosen më shumë për të huajt sesa për Klodian Rashën!
Koloreto shpjegon fundin e librit “Sapiens”
Robert Aliaj: “Shqiptarët që tradhëtojnë nuk janë më keq se të tjerët”
Koloreto analizon ngjarjet më të përfolura të javës
Nga 500 këngët e shekullit, ja cila shkon si dedikim për Ver Llapën
Kleidi Eski qan hallet e ‘dating’ me Koloreton
Të rejat dhe të vjetrat e #SNEH
Libri “Sapiens”, ja çfarë duhet të dini për njeriun modern
Pjesë nga libri: Asgjë s’është e vërtetë dhe çdo gjë është e mundur
Top Albania Radio