Fjorentina Halili zbulon ‘skemën’ e Meritonit/ Qetsori: “Romeo është më vlonjat se Jetmiri”!
Big Brother Radio • 18:53 13/04/2024
Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. Albana Ruçi Fjorentina Halili Qetsor Ferrunaj Labinot Limani Dj Ankloe
Fjorentina Halili zbulon ‘skemën’ e Meritonit/ Qetsori: “Romeo është më vlonjat se Jetmiri”!
Big Brother Radio 18:53 13/04/2024
“Dy finalistët e parë janë Romeo dhe…”/Atalanta Kërçyku: “Nëse do të isha banore do të debatoja me…”
Big Brother Radio 22:12 12/04/2024
Romeo po imponon veten për të dashur Heidin?!/Ilir Beqiri: “Nuk kam shumë shpresa tek Meritoni…”
Big Brother Radio 22:09 11/04/2024
“Françeska djallëzore, Romeo empatik”/Balerinët e Top Channel zbulojnë se çfarë ndodh në BBV!
Big Brother Radio 17:40 10/04/2024
Producentja zbulon emisionin e ri në Top Channel/ Ledja Liku për BBV: “Egla është lojtare thriller”!
Big Brother Radio 18:25 09/04/2024
Olta Sheta: “Fusni kë vajzë të doni brenda, Meritoni e ka të harruar Ilnisën”!
Big Brother Radio 18:45 08/04/2024
Ira Mestani zbulon shenjën më manipuluese në BBV/Andi Vrapi: “Eglën e mbështesin se kanë mëshirë”!
Big Brother Radio 18:36 08/04/2024