Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Garues me kombësi të ndryshme ndajnë eksperiencat, si dhe një copëz e TAR ndodhet aty! Çfarë është?!
TAR Exclusive • 19:28 17/10/2021
Ditën e sotme është mbajtur Maratona e Tiranës, e cila ka bërë bashkë njerëz nga 42 vende të botës të cilat garonin në katër kategori, "Marathon 42K", "Half Marathon", "Tirana 10K" dhe "We Too". Përpos garës, atmosfera ka qenë shumë e bukur nën ritmet e muzikës më të mirë si dhe nuk mund të mungonte Albana e cila ka qenë e pranishme për të pyetur garuesit rreth eksperiencave të tyre. Albana Ruçi
Garues me kombësi të ndryshme ndajnë eksperiencat, si dhe një copëz e TAR ndodhet aty! Çfarë është?!
TAR Exclusive 19:28 17/10/2021
Mariza Ikonomi vjen si kurrë më parë me koncertin e saj recital “Mariza dhe Qyteti”!
TAR Exclusive 08:58 29/09/2021
Çfarë ndodh në prapaskenat e koncertit të Mariza Ikonomit?! Personazhet zbulojnë shumë të pathëna…
TAR Exclusive 21:30 25/09/2021
Performanca e Be Svendsen dhe intervistat me VIP-at e ftuar në Bohemian Sophie Arena!
TAR Exclusive 20:09 18/09/2021
300 Javë The Top List, ja cili e hapi klasifikimin e parë në vitin 2015!
TAR Exclusive 19:53 11/09/2021
300 Javë “The Top List”, sigla hapëse!
TAR Exclusive 19:50 11/09/2021
300 Javë “The Top List” zbuloni cili ishte i pari në klasifikimin e parë!
TAR Exclusive 19:35 11/09/2021