‘Çifti’ i “Big Brother VIP 3” që ka fituar më shumë ndjekës në Instagram këtë javë…
Live From Tirana • 09:12 10/02/2024
“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë apo të huaj. Teksa të gjithë jemi gjithë sy e veshë se çfarë postojnë yjet në rrjete sociale, kjo ndikon dhe tek numri i tyre i ndjekësve në Instagram. Por cilët janë disa nga personazhet VIP që kanë fituar apo humbur më shumë ndjekës? Jerida Sakaj Dj Wizii
Xhoi Jakaj: Më ka befasuar Egla në BB VIP, Meritoni përfiton më tepër nga Ilnisa!
Live From Tirana 14:34 23/02/2024
Dy astrologet Ira dhe Gerta komentojnë shenjat e horoskopit të çifteve në Big Brother Vip!
Live From Tirana 14:30 23/02/2024
Almanaku 23/02/2024 – Wake Me Up
Live From Tirana 08:55 23/02/2024
Genta Gjalpi: Graciano po ta kishte marrë pak më shtruar nuk do të ishte larguar…
Live From Tirana 16:00 22/02/2024
Paragjykimet në lidhjet e dashurisë me diferencë në moshë, ja çfarë thotë sopranoja Simona Karafili!
Live From Tirana 15:57 22/02/2024
Xhilda Luzi flet për BB VIP dhe mikeshën e saj Ilnisën në Live From Tirana!
Live From Tirana 22:42 20/02/2024
Psikologia Jonida Haxhiu tregon shkaqet dhe ndikimin e dhunës në familje!
Live From Tirana 22:37 20/02/2024